Firma » Reklama

Fat Baby gasi pragnienie ze Schweppes

Agencja Fat Baby adaptowała na potrzeby polskiego rynku kampanię reklamową napoju Schweppes. Twórcą oryginalnej wersji jest Agencja Axford Tjon z Belgii.

Motyw przewodni kampanii nawiązuje do długiej historii napojów gazowanych Schweppes, których początki sięgają 1783 r. Wtedy to Jacob Schweppe opracował  metodę nasycania napojów dwutlenkiem węgla, dzięki czemu do dziś dostarczają orzeźwienie milionom ludzi na całym świecie. Działania promocyjne skupione są wokół hasła przewodniego, podkreślającego unikatowy charakter produktu: „Zaskakujący od 1783 roku” i skierowane są do szerokiej grupy dorosłych w wieku 25-49 lat.

Kampania reklamowa prowadzona będzie w okresie letnim tzn. od czerwca do sierpnia br. Obejmie swym zasięgiem ogólnopolską telewizję (stacje TVP1, TVP2, TVN oraz stacje tematyczne). Łączny planowany zasięg 1+ osiągnie 91% grupy docelowej. O intensywności zaplanowanej kampanii świadczy fakt, że reklama telewizyjna zostanie obejrzana średnio aż 19 razy. Działania reklamowe Schweppes prowadzone będą również w kinach (obejmując swym zasięgiem 693 ekranów w 89 kinach i docierając do 2.4 mln widzów). Kampania prowadzona będzie również na portalach YouTube i TVNplayer, gdzie szacowana liczba odsłon wyniesie 5.8 mln, jak również w kanałach social media, gdzie planowane jest zdobycie 70 tys nowych fanów. Działania promocyjne Schweppes obejmą również degustacje i sampling produktów, promocje w punktach sprzedaży i mediach handlowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (2)

  • avatar
    ~hya 2016-05-02 16:56:57

    tak

  • avatar
    ~Ulczi 2015-06-30 13:53:26

    .......................


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »