Firma » Biznes

FEN w sieci Allied Telesis

FEN w sieci Allied Telesis
Zobacz więcej zdjęć »
Konsorcjum FEN Sp. z o.o. podpisało umowę dystrybucyjną z Allied Telesis, rozszerzając swoją ofertę o zaawansowane rozwiązania sieciowe tej marki.

Allied Telesis jest jednym z największych dostawców rozwiązań bezpiecznego dostępu do sieci Ethernet/IP oraz liderem wdrożeń sieci IP typu Triple Play. Odbiorcami produktów Allied Telesis są przede wszystkim duże przedsiębiorstwa i instytucje oraz operatorzy i dostawcy Internetu. Oferta producenta obejmuje m.in. przełączniki, routery, karty sieciowe, media konwertery, adaptery i różnego rodzaju komponenty infrastruktury sieciowej, które pozwalają na budowę wydajnych, elastycznych i niezawodnych sieci najnowszej generacji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzięki rozwiązaniom Allied Telesis mogą powstać zarówno mniejsze sieci, jak i rozbudowane struktury klasy operatorskiej, umożliwiające dostarczanie opłacalnych usług opartych na przesyłaniu głosu, obrazu i innych danych.

„Jesteśmy przekonani, że rynek technologii do budowy zaawansowanej infrastruktury sieciowej w Polsce będzie się dynamicznie rozwijał. Firmy i instytucje coraz częściej dostrzegają bowiem potrzebę inwestowania w rozwiązania, które pozwalają na udoskonalenie sieci i nabycie dodatkowych technologii w przyszłości, w miarę rosnących potrzeb i możliwości organizacji. Z drugiej strony mamy do czynienia ze stałym rozwojem usług dodanych, oferowanych klientom przez operatorów i dostawców Internetu, które wymagają wdrażania określonych rozwiązań technologicznych. Doskonałym przykładem może być m.in. technologia EPSRing, dzięki której operatorzy unikną przerw w dostępie do swoich usług czasu rzeczywistego w przypadku awarii, czy też technologia VCStack, zwiększająca przepustowość samej sieci" - podkreśla Jakub Fabiś, Business Development Manager Konsorcjum FEN

Konsorcjum FEN zgodnie z przyjętą strategią dystrybucyjną VAD (Value Added Distributor) zapewnia zróżnicowane wsparcie partnerom handlowym zainteresowanym sprzedażą rozwiązań Allied Telesis. Obejmuje ono serwis gwarancyjny, bezpłatne szkolenia techniczne, doradztwo w zakresie doboru sprzętu oraz konsultacje handlowe. Rozwiązania Allied Telesis były prezentowane na stoisku Konsorcjum FEN „Living in IP World" podczas targów Intertelecom 2010 w Łodzi oraz Securex 2010 w Poznaniu. Więcej informacji o Allied Telesis oraz ofercie firmy można znaleźć na stronach www.alliedtelesis.pl i www.fen.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »