a

a

poprzedni następny

Dom » Wnętrza

FERRO poszerza asortyment

FERRO poszerza asortyment
Zobacz więcej zdjęć »
FERRO poszerza asortyment o zestawy BOX z bateriami podtynkowymi oraz baterie do bezciśnieniowych, przepływowych podgrzewaczy wody.


W trosce o podniesienie komfortu użytkowania i estetyki łazienek do najnowszej oferty FERRO dołączyły ostatnio BOXY z bateriami podtynkowymi - jedno i dwufunkcyjnymi. Te praktyczne urządzenia pokryte chromem posiadają głowice ceramiczne oraz regulowaną głębokość montażu.

W zestawach znajdziemy do wyboru 4 rodzaje uchwytów i 4 rodzaje kształtów maskownic, które dają 16 kombinacji baterii jednofunkcyjnej i 16 kombinacji baterii dwufunkcyjnej oraz komplet elementów do montażu.

Eleganckie uchwyty baterii pokryte chromem z kolekcji Metalia 56 i 57 oraz Capri i Padwa tworzą atrakcyjne połączenia z owalnymi, kwadratowymi, elipsowymi i trapezowymi formami maskownic. BOXY można w łatwy i szybki sposób oraz co bardzo istotne, dzięki specjalnym zabezpieczeniom, unikając zanieczyszczeń zamontować zarówno do ścian gipsowo-kartonowych jak i murowanych.


Box podtynkowy z baterią 1-funkcyjną

Maskownica jednootworowa - elipsa

Uchwyt baterii Metalia 57

Metalia 55 bateria umywalkowa stojąca


Więcej: http://www.ferro.pl/ferro-poszerza-asortyment.html

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »