Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Figurki świąteczne na kreatywnych warsztatach dla seniorów

Dekoracyjne figurki na Święta stworzą seniorzy w ramach ostatnich w tym roku zajęć z cyklu „Senior aktywny i kreatywny”, które odbędą się 16 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

Udział w warsztatach w duchu zero waste, czyli tworzenia nowych przedmiotów z rzeczy, które już zostały zużyte, to nie tylko ogromna satysfakcja. To też doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie osób pasjonujących się tworzeniem rękodzieła. Wstęp jest bezpłatny.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ręcznie wykonane choinki, mikołaje i dziadki do orzechów są nie tylko wspaniałymi świątecznymi dekoracjami, lecz również mogą stać się niebanalnym pomysłem na prezenty dla najbliższych. W trakcie sobotnich zajęć w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk seniorzy dowiedzą się, jak wykonać świąteczne ozdoby z butelek. Do stworzenia dekoracji posłużą najróżniejsze materiały, kawałki tkanin o różnych fakturach, wzorach czy kolorach, dekory, guziczki czy małe bombeczki. Warto wykorzystać materiały, które już spełniły swoją rolę - w duchu idei zero waste.

Podczas warsztatów „Senior aktywny i kreatywny” w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk uczestnicy poznają różne techniki rękodzielnicze i mają możliwość dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, uczyć się od siebie nawzajem i rozwijać swoje umiejętności. Zajęcia są idealnym sposobem na spędzenie czasu w kreatywny sposób, wzbogacenie się o nowe umiejętności oraz nawiązanie nowych znajomości. 

Udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny, uczestnicy na miejscu otrzymują wszelkie przybory potrzebne do wykonania dekoracji, a po zajęciach mogą zabrać swoje rękodzieło do domu.

Ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się 16 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. W warsztatach można wziąć udział od godziny 12.00 do 17.00. Wstęp wolny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

stół do ping ponga domowy
CORNILLEAU STÓŁ TENISOWY SPORT 500 INDOOR. Kliknij, zobacz i kup.
cornilleau.com.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »