Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Filmowe party w Promenadzie!

Filmowe party w Promenadzie!
Zobacz więcej zdjęć »
Bohaterowie wytwórni Illumination: pełne zwariowanych pomysłów Minionki, Gru, postacie z bajki SING oraz nieustraszone, tytułowe Zwierzaki z filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych” zapraszają wszystkich swoich fanów na filmowe party w Atrium Promenada, które potrwa od 24 do 26 czerwca.

Filmowe party rozpocznie się już w najbliższy piątek w samo południe na parkingu przed galerią, gdzie na najmłodszych warszawiaków będzie czekał SING PartyBus, oferując 30-minutową przejażdżkę rozśpiewanym dwupiętrowym autobusem na wzór angielskiego double deckera. We wszystkie dni od piątku do niedzieli, aż do godziny 18:00, o każdej pełnej godzinie PartyBus będzie zabierał kolejnych amatorów bajkowych przygód. Na jego pokładzie odbywać się będą konkursy z nagrodami, a każde dziecko otrzyma bąbelkowy napój oraz torbę z prezentami – goody bag. Po bezpłatne bilety na przejażdżkę zapraszamy od godziny 11:00 do SING Recepcji na poziomie 0 przy fontannie. 

 

Tam też przez cały dzień Kino Illumination będzie wyświetlało krótkie bajki z ukochanymi gwiazdami kinowych hitów, a w specjalnie zaaranżowanych strefach przygotowano szereg dodatkowych atrakcji dla dzieciaków.

 

Strefa Minionkowa

 

Co godzinę, od 11:15 do 18:15 Gru i Minionek Mel zapraszają do wspólnego zdjęcia na tle foto ścianki. Z kolei pasjonatów zajęć zręcznościowych z pewnością zainteresuje warsztat, podczas którego maluchy, z pomocą Minionka Otto Pet Rock Shop’a, własnoręcznie wykonają spersonalizowany Minionkowy kamień i zabiorą swoje arcydzieła do domu w gustownych pudełeczkach.

 

Strefa Sing

 

Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda filmowa, to nie może Cię zabraknąć w strefie „To Twoja chwila”, stylizowanej na gwiazdorską garderobę. Na SING scenie od 11:45 do 17:45 odbędą się konkursy z nagrodami.  

 

Strefa Zwierzaków domowych

 

Tutaj swoją energię dzieci spożytkują na Psotnym Torze Przeszkód, chodząc po równoważni, czołgając się w psim tunelu lub eksplorując Dmuchany Dom, usytuowany na zewnątrz, przy wejściu do TK MAXX. Nagrody, zabawki, plakaty i filmowe gadżety z pewnością pomogą zachować zwariowane wspomnienia na dłużej.

 

Więcej informacji na stronie: https://warszawa.promenada.com/aktualnosci/

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aniaitbc

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »