Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Filmowo-serialowa jesień w Tele5.

Filmowo-serialowa jesień w Tele5.
Zobacz więcej zdjęć »
Telewizyjny kanał Tele5 dla swoich widzów przygotował sporo premier filmowych oraz serialowych. Na antenie stacji nie zabraknie także programów własnych, klasyki kina oraz niespodzianki dla sympatyków Benny Hilla.

„Tej jesieni będziemy mieli mnóstwo premier filmowych, od września do listopada łącznie ponad 70 nowych filmów, m.in.: „Cień wampira” z Johnem Malkovicem, „Gloria” z Sharon Stone, „Kobieta muszkieter” z Gerardem Depardieu oraz „Kopalnie króla Salomona” z Patrickiem Swayze”- mówi Piotr Borys, dyrektor programowy Tele5.

We wrześniu w niedziele o godzinie 15:10 stacja zaproponuje swoim widzom pasmo klasyki filmowej w prawdziwymi perłami światowego kina, m.in.: „Stąd do wieczności” z Burtem Lancasterem, „Rewolwerowiec” z Johnem Wayne, „Na nabrzeżach” z Marlonem Brando, „15:10 do Yumy” z Glenem Fordem.

W jesiennej ofercie programowej stacji nie zabraknie nowości serialowych. Już w najbliższą sobotę, 3 września będzie miał premierę amerykański serial kryminalny: „Komisariat drugi” ze znaną z Doktora House Amber Tamblyn (zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=2qfimJl5nPU). Serial opowiada historię detektyw Casey Shraeger, która zostaje w pilnym trybie przeniesiona z obyczajówki do wydziału zabójstw, aby pomóc w dochodzeniu w sprawie śmierci jednego z pracujących w Komisariacie Drugim policjantów. Emisja serialu w soboty i niedziele o godzinie 22:05.

Na początku września będzie miał także swoją premierę hiszpański serial kryminalny „Geneza” (zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=Uo-loXsBVaw), który opowiada historię brutalnego morderstwa, dokonanego przez zabójcę-psychopatę. Gdy opinia publiczna zaczyna wywierać na śledczych dużą presję, do akcji wkracza Mateo i jego ekipa, w skład której wchodzą inspektorzy policji, technicy i specjaliści medycyny sądowej. Emisja serialu soboty i niedziele o godzinie 23:00.

Na antenie zagoszczą także kolejne sezony seriali „Straż graniczna” i „Tanie linie”.

W październiku Tele5 zacznie też emisję wszystkich programów telewizyjnych słynnego Benny Hilla - od najstarszych z 1970 roku po ostatnie z roku 1989.

Stały element ramówki stanowić będą produkcje Tele5: Plusy dodatnie, plusy ujemne Tomasza Wołka”, „Lub Czasopisma! z Mają Frykowską i Robertem Patoletą.

„Mam nadzieję, że nasza jesienna oferta spotka się z uznaniem widzów i umocni nasz wizerunek stacji proponującej dobrą rozrywkę” – mówi Piotr Borys.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

drejmer

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »