Gospodarka » Narzędzia

Finał konkursu „DeWALT - Win a Bike” na Moto Show w Ełku

Finał konkursu „DeWALT - Win a Bike” na Moto Show w Ełku
Zobacz więcej zdjęć »
Już 7 sierpnia 2011 r. w Ełku odbędzie się II edycja Mazurskiego Moto Show. Jedną z ciekawszych atrakcji imprezy będzie wręczenie nagrody głównej – motocykla Yamaha R1, zwycięzcy konkursu „DeWALT - Win A Bike”.

Podczas II Mazurskiego Moto Show, DeWALT - producent profesjonalnych elektronarzędzi, przekaże główną nagrodę zwycięzcy konkursu „DeWALT - Win a Bike". Motocykl klasy superbike - Yahama R1 powędruje do mieszkańca Ełku, wylosowanego spośród wszystkich uczestników, którzy zarejestrowali się na stronie www.dewalt.pl i wzięli udział w konkursie. Oficjalne przekazanie motocykla Yamaha R1 odbędzie się na głównej scenie Moto Show.
Na imprezie w Ełku zaprezentują się również pozostałe marki koncernu Stanley Black&Decker. Wioskę narzędziową wraz z DeWALT stworzą wspólnie brandy Stanley, Black&Decker i Facom. W siedmiu namiotach odwiedzający będą mogli oglądać najnowsze narzędzia ręczne i systemy magazynowania narzędzi Stanley oraz profesjonalne elektronarzędzia Black&Decker i DeWALT.
Na odwiedzających stoisko firmy, będą czekały dodatkowe atrakcje i konkursy, w których najlepsi uczestnicy otrzymają nagrody i gadżety firmowe.
II Mazurskie Moto Show odbędzie się na terenie ełckiego Techno Parku, przy ulicy Podmiejskiej. Start imprezy: niedziela, 7 sierpnia 2011 r. o godz. 9.00. Więcej informacji na: www.mazurskimotoshow.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »