Firma » Finanse

Finanse na twoich usługach

Finanse na twoich usługach
Zobacz więcej zdjęć »
Doświadczony doradca finansowy jest niezbędny w przypadku odmowy banku dotyczącej wsparcia kredytowego, przekazywanej niejednokrotnie bez podania przyczyny swojej decyzji. O tym, dlaczego warto zaufać doświadczonemu profesjonaliście, opowiada Kamil Muskus – Dyrektor Badań i Rozwoju z Compass Money.

Czasami nie jesteśmy w stanie zapanować nad swoimi wydatkami, co może skutkować przejściowymi kłopotami lub zadłużeniem. Banki w takim przypadku, zazwyczaj nie udzielają kredytu, nie podając przyczyny decyzji odmownej. Najlepiej wtedy udać się do osób, które doradztwem w tym zakresie zajmują się na co dzień.

Zaufanie, które procentuje

Kiedy wpadamy w pętlę finansową, najważniejsze jest profesjonalne wsparcie. Spotkanie z doświadczonym ekspertem powinno rozwiać wszelkie wątpliwości – nie tylko w przypadku problemów z budżetem domowym, ale również w celu rozpisania planu gospodarowania środkami. By móc w pełni kontrolować swoją sytuację, warto zaufać specjalistom z Compass Money. Zajmują się oni znajdowaniem odpowiednich usług dla klientów, również tych, którzy z różnych powodów nie mogli zaciągnąć kredytu w banku. Zła historia w BIK, nieregularne dochody, duża ilość obecnych zobowiązań czy nawet młody wiek nie będą stanowiły dla nich żadnego problemu. W konsekwencji ułatwiają znajdowanie środków w oparciu o głęboką analizę historii finansowej. Każdemu z klientów zostaje przypisany indywidualny doradca, badający zastaną sytuację i prognozujący ewentualne rozwiązania, co w końcowym rozrachunku owocuje stworzeniem kompleksowego planu. W tradycyjnym modelu bankowym osoba, której historia kredytowa nie pozwala na wzięcie pożyczki, nie wzbudza zainteresowania. Legnicka firma daje szansę z takim osobom, a partnerskie relacje z doradcami, pozytywnie wpływają na wzajemny szacunek oraz zaufanie kontrahentów.

Działalność Compass Money skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości usług finansowych dla odbiorców indywidualnych oraz biznesowych. Oferta obejmuje najpopularniejsze na rynku rozwiązania, takie jak kredyty, pożyczki oraz leasing. Spółka dysponuje wyłącznie polskim kapitałem oraz współpracuje z największymi instytucjami w kraju. Zdobyła zaufanie klientów dzięki szczerej i indywidualnej opiece osobistego doradcy finansowego oraz minimum formalności.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »