Firma » Biznes

Firma TECE wybrała GutPR

Firma TECE wybrała GutPR
Zobacz więcej zdjęć »
Firma TECE, znany producent i dystrybutor innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, wybrała agencję do poprowadzenia działań komunikacyjnych. Umowa została podpisana z wyspecjalizowaną w obsłudze firm z sektora budowlanego, wnętrzarskiego i instalacyjnego agencją GutPR.

Oferta firmy TECE obejmuje stelaże podtynkowe wraz z przyciskami spłukującymi do WC i pisuarów, łazienkowe odwodnienia liniowe, wodne ogrzewanie podłogowe oraz profesjonalne systemy instalacji sanitarnych i grzewczych. Prowadzeniem działań komunikacyjnych dla tych produktów zajmie się agencja GutPR - lider w kategorii PR dla budownictwa.
Podpisana w ostatnim czasie umowa pomiędzy firmą TECE a GutPR dotyczy stałego prowadzenia relacji z mediami, doradztwa komunikacyjnego, monitorowania obecności firmy w prasie i Internecie, edycji materiałów wizerunkowych oraz działań w social media.
- Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją GutPR ze względu na ich doświadczenie w obsłudze firm z branży budowlanej, profesjonalizm oraz skuteczność potwierdzoną licznymi referencjami - tak podpisanie umowy komentuje Aleksandra Dac, Kierownik Działu Promocji w TECE Sp. z o. o.
Nawiązana współpraca ma mieć charakter długoterminowy. Za obsługę nowego Partnera Biznesowego GutPR odpowiada zespół konsultantów pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przedsiębiorstwo "TECE" Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Obecnie grupa TECE posiada 20 własnych oddziałów, a także przedstawicielstwa handlowe w ponad 31 krajach
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »