Technologie » Komputery

Firmware do IPCorderów zgodny z ONVIF

Firmware do IPCorderów zgodny z ONVIF
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Koukaam udostępniła najnowszy firmware dla rejestratorów sieciowych IPCorder z serii KNR. W wersji 1.4 nie tylko odświeżono oprawę graficzną, ale też dodano nowe funkcje, które usprawniają pracę urządzeń.

Nowy firmware jest przeznaczony do modeli: KNR-090, KNR-100, KNR-410, KNR-412. Urządzenia te stanowią kompleksowe rozwiązanie do archiwizowania i zarządzania nagraniami nawet z 48 kamer IP.
Ich obsługę umożliwia teraz bardziej czytelny i estetyczny interfejs, w którym jednak został zachowany znany z poprzedniej wersji oprogramowania układ głównych opcji i przycisków, co z pewnością ucieszy dotychczasowych użytkowników. Natomiast nowi powinni docenić kreatora instalacji, który w 6 prostych krokach pozwala skonfigurować podstawowe parametry urządzenia oraz utworzyć konta użytkowników.
Firmware 1.4 obsługuje wiele nowych modeli kamer, m.in. ACTi (TCM-3511, TCM-5601, TCM-5611, TCD-2500), IQinVision (IQD30S, IQD31S) czy Vivotek (FD7131, FD7132). Ponadto, dzięki obsłudze standardu ONVIF, możliwe jest także podłączenie i korzystanie z głównych funkcji wszystkich kamer zgodnych z tym standardem, nawet jeśli ich obsługa nie została bezpośrednio zaimplementowana w urządzeniu.

W najnowszej wersji wzbogacono również możliwości definiowania reakcji systemu na zdarzenia alarmowe przez powiadomienia e-mail. Funkcjonalność tę rozbudowano o obsługę serwerów SMTP szyfrujących połączenia za pomocą TLS, dzięki czemu zwiększono bezpieczeństwo transferu danych. Dodatkowo jest możliwe ustawienie własnej nazwy nadawcy widniejącego w otrzymywanych e-mailach, co ułatwia identyfikację tych wiadomości w korespondencji. Dzięki optymalizacji kodu, oprogramowanie działa też wyraźnie szybciej. Przydatna może się także okazać opcja zastąpienia loga IPCorder własnym plikiem graficznym, co pozwala na spersonalizowanie urządzenia.

Firmware w wersji 1.4 można pobrać ze strony https://ipcorder.com/updates po wcześniejszym zarejestrowaniu urządzenia. Z kolei rejestratory dostępne są u partnerów handlowych Konsorcjum FEN - dystrybutora Koukaam w Polsce. Więcej informacji o IPCorderach i nowym oprogramowaniu jest dostępne na stronie www.fen.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »