Firma » Biznes

Firmy.net w portalu Money.pl

Firmy.net w portalu Money.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Firmy.net – portal kompleksowo promujący firmy w Internecie - podpisał umowę partnerską z serwisem finansowym Money.pl. Współpraca polega na udostępnianiu użytkownikom Money.pl bazy danych firm i instytucji Firmy.net.

Odwiedzający portal Money.pl mogą szybko odnaleźć przedsiębiorstwo oferujące interesującą ich usługę lub produkt za pomocą wyszukiwarki, która została zamieszczona w dziale Firma. Po wpisaniu do wyszukiwarki nazwy firmy, produktu lub usługi, wyświetlane są informacje pochodzące z portalu Firmy.net.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguBardzo ważne jest dla nas, aby wszyscy odwiedzający Money.pl mogli w prosty i szybki sposób znaleźć maksimum przydatnych informacji. Dzięki partnerstwu z Firmy.net, każdy internauta, chcąc wyszukać firmę, usługę lub produkt, może to zrobić bezpośrednio z portalu Money.pl. Co więcej, dociera on do pełnych informacji o poszukiwanej firmie – zawierających nie tylko dane teleadresowe, ale także opis firmy oraz informacje o profilu działalności i branży. Wydaje mi się, że to funkcjonalne narzędzie spotka się z dużym uznaniem ze strony naszych użytkowników –  mówi Jan Augustynowski, Project Manager Money.pl Sp. z o.o.

Umowa partnerska z Money.pl to pierwszy etap budowania sieci partnerów portalu Firmy.net. - Dzięki partnerstwu strategicznemu z największymi polskimi serwisami internetowymi - takimi jak Money.pl - przedsiębiorstwa obecne w naszym serwisie zyskują jeszcze większe możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Z kolei dla naszych partnerów to możliwość wzbogacenia swojego serwisu o użyteczny, branżowy katalog firm i instytucji. Dlatego w najbliższej przyszłości planujemy podpisanie kolejnych umów z innymi popularnymi portalami internetowymi. Na takiej współpracy korzystają obie strony. Informacje o warunkach udostępniania katalogu branżowego portalu Firmy.net można znaleźć pod adresem http://www.firmy.net/partnerstwo-strategiczne.html- komentuje Michał Kurczycki, przedstawiciel twórcy Firmy.net, szwajcarskiej firmy NNV AG.

Money.pl to najpopularniejszy portal finansowy i biznesowy w polskim internecie. Korzysta z niego 2,3 mln użytkowników miesięcznie (Megapanel PBI/Gemius, próba: lipiec 2008). Money.pl istnieje od 2000 roku i jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe treści. Dziś jest to internetowy portal dla każdego, kto potrzebuje informacji związanych z finansami, prawem, pracą, nieruchomościami, biznesem oraz polityką. Money.pl to także platforma wymiany opinii oraz doświadczeń. Głównym udziałowcem Money.pl jest niemiecka grupa wydawnicza Handelsblatt.   Więcej informacji o portalu można znaleźć na stronie http://www.money.pl.

Firmy.net to portal, który umożliwia kompleksową promocję firm w Internecie. Od tradycyjnych, branżowych katalogów firm różni się rozbudowanymi możliwościami prezentacji, a także usługą pozycjonowania firm w najbardziej popularnych wyszukiwarkach internetowych oraz w obrębie wyników wyszukiwania w portalu. Firmy.net jest prowadzony przez NNV AG – działającą w całej Europie, szwajcarską firmę zajmującą się marketingiem internetowym.Od września br, ze względu na potrzeby lokalnego rynku, NNV powołało polską spółkę NNV Sp. z o.o., która jest oficjalnym przedstawicielem firmy w kraju. Więcej informacji o portalu można znaleźć na stronie http://www.firmy.net.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »