Firma » Biznes

Fitella wspierała uczestniczki prestiżowego konkursu modelek

Fitella wspierała uczestniczki prestiżowego konkursu modelek
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Fitella oferująca swoje produkty m.in. w ramach linii Fitella Diet, Fitella Special i Fitella Slim Effect była jednym z partnerów prestiżowego konkursu modelek Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2011.

Jako oficjalny Partner konkursu marka Fitella zapewniła finalistkom smaczne i zdrowe śniadania oraz profesjonalne porady dietetyka w trakcie Elite Model School 2011 - zgrupowania 12 finalistek konkursu poprzedzającego Galę Finałową. W trakcie specjalnego spotkania z dietetyczką, Małgorzatą Krukowską dziewczyny dowiedziały się, jak zdrowo się odżywiać i jak rozsądnie stosować dietę, by mieć piękną szczupłą sylwetkę oraz cieszyć się zdrowiem i energią niezbędną w pracy modelki.

Przedstawicielka marki Fitella zasiadała także w jury konkursu, którego zadaniem było wyłonienie zwyciężczyni tegorocznych zmagań. Została nią 15-letnia Michalina Czynszak, która w światowymi finale w Szanghaju walczyć będzie o główną nagrodę konkursu - kontrakt o łącznej wartości miliona dolarów i nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite.

Warto przypomnieć, iż w związku z zaangażowaniem marki Fitella w tegoroczną edycję konkursu wybrane produkty Fitella, tj. musli, bezcukrowe płatki Diet, płatki z pełnych ziaren zbóż Special oraz owsianka z mlekiem Slim Effect oznaczone są jako rekomendowane przez Elite Model Look. Uczestniczki konkursu wspierało także mocno owocowe FRUGO i napój izotoniczny 4MOVE.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »