Rozrywka i wypoczynek » Gry

Flash PR dla Inkubatora Gier

Flash PR dla Inkubatora Gier
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja Flash PR podjęła współpracę z firmą EvoWare, twórcą, jedynego w Polsce, innowacyjnego Programu Inkubator Gier. Agencja odpowiadać będzie za stworzenie i realizację strategii wizerunkowej i komunikacyjnej oraz pozyskiwanie sponsorów do Programu IG.

Program Inkubator Gier jest innowacyjnym pomysłem, mającym na celu rozwój polskiej sceny twórców gier komputerowych. Powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby małych, niezależnych firm i grup amatorskich, tworzących gry komputerowe na takie platformy jak PC, PlayStation3, Xbox360 oraz Wii. Ma za zadanie dostarczyć dobrze zorganizowanym zespołom, z ciekawym pomysłem na grę, profesjonalne narzędzia, wsparcie techniczne, marketingowe oraz  finansowe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


„Agencja Flash PR zajmie się stworzeniem i realizacją strategii wizerunkowej i komunikacyjnej tego nowatorskiego projektu. Ma ona pomóc w dotarciu do grup docelowych oraz w pozyskaniu sponsorów, niezwykle ważnych uczestników Programu IG. W oparciu o zaangażowanie sponsorów, dla wielu utalentowanych twórców, powstanie z pewnością możliwość zaistnienia w branży"- mówi Dominika Rejmer, dyrektor zarządzający agencji.

Zdaniem Sławomira Szynkowskiego- eksperta gier, pomysłodawcy i właściciela  EvoWare- „Ani małe, ani tym bardziej amatorskie grupy nie mają w Polsce możliwości stworzenia ambitnej gry i sprzedania jej na przyzwoitych zasadach. Pozostaje tylko praca dla dużych firm, bądź też tworzenie mini gier. Poprzez wprowadzenie Programu IG można będzie zachęcić twórców do powstania nowych pomysłów, pobudzić ich kreatywność oraz dać im większe szanse na realizację własnych projektów."

Program Inkubator Gier staje się więc nadzieją na powstanie ambitnych, innowacyjnych gier, wspierania inteligentnej rozrywki oraz stworzenia zaplecza wysoko wykwalifikowanych pracowników dla całej branży gier komputerowych w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FLASH PR Agencja Public Relations
http://www.flashpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »