Firma » Reklama

Folder pełen zajęcy

Folder pełen zajęcy
Zobacz więcej zdjęć »
Kicające niespodzianki, świąteczne przysmaki i wielkanocna moda to główne hasła nowego, promocyjnego folderu Arkad Wrocławskich. Folder zdominowały wiosenne kolory, konkursy i … zające.

Zwiewne sukienki, kolorowe szale i kwiatowe wzory to najmodniejsze elementy kolekcji wiosennych tego sezonu. Wiosna wprowadza powiew świeżości i wręcz zobowiązuje do lekkiego ubierania się. Ciężkie zimowe tkaniny i stonowane kolory już dawno powędrowały na dno szafy.

Niezaprzeczalnymi hitami są szpilki i buty na wysokich koturnach. Ogromnym powodzeniem cieszą się też duże torby i prochowce w jasnych, pastelowych kolorach. Ważnym elementem wiosennego outfitu jest oczywiście makijaż - wykonany w soczystych, intensywnych kolorach. Warto pamiętać o tych uwagach wybierając się na wielkanocne spotkania - mniej lub bardziej oficjalne - na każdym z nich warto wyglądać stylowo!

Wielkanocna moda wybiega daleko poza nasze szafy i zagląda na świąteczne stoły. Wśród przysmaków cieszących się dużym powodzeniem są tradycyjne już jaja czekoladowe, konfitury i wędliny. Coraz większą popularnością cieszą się też ekologiczne produkty jak choćby bio oliwa. Przygotowując wielkanocne śniadanie nie można również zapomnieć o elementach dekoracji stołu - sprawią one, że zjadane posiłki będą smakować jeszcze lepiej.

Folder pełen jest również propozycji na prezenty. Tak zwane pogotowie prezentowe podpowiada, jakie niespodzianki przynoszone przez Wielkanocnego Zajączka będę cieszyć się największym powodzeniem. Można też spróbować szczęścia i wziąć udział w którymś z folderowych konkursów. Do wygrania bon na zakupy w sklepie Benetton, kosz smakołyków od Almy i oryginalny medalion z oprawionym w złoto fragmentem skorupki jaja dinozaura.

W folderze znajdziemy także KALENADRIUM WIELKANOCNE, w którym znajdziemy dokładny opis wszystkich wielkanocnych atrakcji zaplanowanych na najbliższy okres.

Arkady Wrocławskie - Tu każda chwila cieszy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »