Dom » Budownictwo

FOLPLAST s.c. nowym najemcą na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

W lipcu firma Folplast podpisała kilkuletnią umowę na wynajem powierzchni na terenie SEGRO Business Park Warsaw Ożarów. Powierzchnia najmu to ok. 850 m kw. Spółka planuje wprowadzić się do obiektu we wrześniu.
Działająca od 1997 roku na rynku materiałów opakowaniowych firma Folplast, skupia się na dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych. Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozszerzanie możliwości produkcyjnych oraz w konsekwencji na wprowadzanie na rynek nowych produktów. Folplast gwarantuje wysoką jakość i różnorodność oferowanych produktów.

 

Najemca zajmie powierzchnię na terenie Hali F, która na koniec maja otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Łącznie będzie to 850 m2, z czego ponad 700 m2 przeznaczone zostanie na magazyn, a pozostałe ok. 115 m2 na pomieszczenia biurowe. Obiekt w całości zostanie przygotowany zgodnie z wytycznymi klienta i finalnym projektem wypracowanym przez strony. Budynek zostanie doświetlony światłem dziennym, poprzez zamontowanie dodatkowych świetlików na powierzchni 12,5% dachu.

 

„Priorytetem dla firmy Folplast jest bezpieczeństwo oraz komfort codziennej pracy. Nasi pracownicy mają stałe miejsca pracy przy urządzeniach, stąd wymóg zapewnienia im oświetlenia ponad to, jakie standardowo zapewnia się w halach magazynowych, czyli jedynie 2% powierzchni dachu. Deweloper SEGRO zaoferował nam udogodnienia w postaci dodatkowego doświetlenia oraz wydzielonej strefy przyjęcia i wydania towaru – zapewnia to sprawne zarządzanie procesem produkcji i dystrybucji naszych produktów.” – informuje zarząd firmy Folplast s.c.

 

„Dla najemców na terenie zarówno aglomeracji warszawskiej, jak i całego kraju, jednym z kluczowych czynników jest dogodna lokalizacja oraz rozwinięta infrastruktura drogowa danego rejonu. W przypadku SEGRO Business Park Warsw, Ożarów nieduża odległość od centrum Warszawy, a także bliskość autostrady A2 są kluczowymi elementami dla najemców wynajmujących powierzchnię na terenie tego kompleksu.” – dodaje Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

SEGRO Business Park to nowoczesny kompleks logistyczno-biznesowy znajdujący się w odległości 16 km od centrum Warszawy oraz w pobliżu autostrady A2. Całkowita powierzchnia parku składa się z sześciu obiektów magazynowych oraz wynosi 36 600 m². Kompleks posiada dogodny system komunikacyjny, na który składają się szerokie drogi wewnętrzne, place manewrowe oraz parkingi dla pracowników i klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Partner of Promotion

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »