Rozrywka i wypoczynek » Sport

Futbolowa gorączka powraca

Futbolowa gorączka powraca
Zobacz więcej zdjęć »
Za nami polsko-ukraińskie Euro 2012, ale piłka nożna wciąż gra ważną rolę w te wakacje – ruszyły bowiem przygotowania do kolejnej edycji turnieju Ecoren Cup. Przez cztery sierpniowe dni w trzech miastach kilkuset młodych piłkarzy i piłkarek walczyć będzie o zwycięstwo i uznanie kibiców.

- Zapraszamy wszystkich nastoletnich fanów piłki nożnej do udziału w szóstej już edycji Ecoren Cup. Podczas Euro był czas na kibicowanie najlepszym w Europie, a teraz jest czas na pójście w ich ślady i powalczenie o puchar Ecoren Cup i nagrody. Turniej podwórkowych drużyn piłki nożnej to świetna okazja do treningu, nowych doświadczeń sportowych, a  przede wszystkim dobrej zabawy - mówi Janusz Adamczyk, prezes KGHM Ecoren, organizator turnieju.

W tym roku turniej odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Legnicy, pod Głogowem i w Lubinie, z Wielkim Finałem na boiskach treningowych Zagłębia Lubin. Można już wysyłać zgłoszenia do udziału w tej cyklicznej imprezie. Przypominamy, że mogą w niej uczestniczyć  dzieci ze szkół podstawowych (roczniki 2000-2002) oraz gimnazjalnych (roczniki 1997-99), zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Wystarczy, że młodzi piłkarze i piłkarki założą drużynę, znajdą opiekuna i zgłoszą się do rozgrywek - składy zespołów mogą liczyć do dziesięciu zawodników, a na boisku grać ich będzie jednocześnie pięcioro oraz bramkarz.

Mecze odbywać się będą według następującego harmonogramu:

21 sierpnia - Legnica

22 sierpnia - Głogów /Jaczów

23 sierpnia - Lubin

24 sierpnia - Wielki Finał w Lubinie.

- Do turnieju pozostał niecały miesiąc, czekamy więc na zgłoszenia drużyn. Kartę zgłoszeniową można wysyłać do nas pocztą, faksem, e-mailem  albo przynieść osobiście - wyjaśnia Joanna Szczepaniak, kierownik działu promocji i komunikacji KGHM Ecoren.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy wysłać pod następujące adresy:

  • LEGNICA - KS Konfeks Legnica przy ul. Grabskiego 24;
  • GŁOGÓW - WKS Dragon Jaczów, Jaczów ul. Ogrodowa 1;
  • LUBIN - Siedziba KGHM Ecoren SA, ul. M. Skłodowskiej-Curie 45A (portiernia).

Można ją również dostarczyć osobiście oraz przesłać faksem pod numer 076 74 68 971.

Ze względu na zmianę miejsca rozgrywania głogowskich eliminacji KGHM Ecoren zdecydował się zapewnić uczestnikom transport - autokar czekać będzie przy Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie. Młodzież uczestnicząca w rozgrywkach zostanie przywieziona na stadion WKS Dragon Jaczów, a po zakończeniu eliminacji odwieziona do Głogowa. Każda drużyna powinna jechać z pełnoletnim opiekunem.

Jak zwykle na najlepsze drużyny i piłkarzy czekają upominki i nagrody. Wszystkie zespoły w rundzie eliminacyjnej otrzymają dyplomy, piłki oraz koszulki z logo turnieju, a  trzy najlepsze zespoły w obu grupach wiekowych - puchary. Każda drużyna grająca w finale dostanie specjalne dyplomy oraz upominki, zaś zwycięzcy zdobędą główne trofeum, czyli puchar Ecoren CUP. Oprócz tego trzy zwycięskie zespoły w każdej grupie wyróżnione zostaną nagrodami rzeczowymi.

Na stronie internetowej www.ecorencup.pl znajdują się szczegółowe informacje na temat Ecoren Cup 2012, a także regulamin i formularz.

W pięciu dotychczasowych edycjach Ecoren Cup wzięło udział 1869 uczestników i 237 drużyn.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »