Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Garażowa wyprzedaż w majowym wydaniu

Już w najbliższą sobotę 11 maja w Centrum Handlowym Auchan Gliwice ponownie zagości garażowa wyprzedaż. Od godziny 9.00 do 14.30 chętni będą mogli bezpłatnie wystawić przedmioty, których już nie używają. Mogą to być ubrania, zabawki, antyki, sprzęty domowe, a nawet rośliny.

Kupując to, co już zostało wyprodukowane, tworzymy obieg zamknięty i maksymalnie wykorzystujemy surowce oraz zasoby środowiska. W ten sposób też oszczędzamy i zyskujemy wyjątkowe przedmioty z historią. Najbliższą okazją na takie zakupy będzie garażowa wyprzedaż, którą w sobotę 11 maja organizuje Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Garażowa wyprzedaż to wydarzenie dobrze znane kupującym i sprzedawcom. Każdy może bezpłatnie wziąć w nim udział. Sprzedawców obowiązuje rejestracja. Aby wystawić rzeczy należy wysłać maila na adres  zapisygliwice@zycieczestochowy.pl

Zgłaszać można się w terminie do 2 dni przed rozpoczęciem każdego wydarzenia. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne. W przypadku dodatkowych pytań można również zadzwonić pod numer 696 48 66 80 do godziny 15.00. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne.

Sprzedawcy muszą samodzielnie zatroszczyć się o wyposażenie stoiska i przynieść wieszaki lub stoliki, na których będą prezentować oferowane produkty.

Majowa garażowa wyprzedaż odbędzie się 11 maja w godzinach od 9.00 do 14.30 w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »