Dom » Budownictwo

Gdańsk: Jedna z ostatnich nadmorskich inwestycji trafiła właśnie do sprzedaży

Spółka NDI Development rozpoczęła budowę Rezydencji Merwede. Inwestycja będzie zlokalizowana w pierwszej linii nadmorskiej zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży w Gdańsku.

ZDJĘCIA: https://we.tl/t-OJV3hKaa55

Spółka NDI Development rozpoczęła budowę Rezydencji Merwede. Inwestycja będzie zlokalizowana w pierwszej linii nadmorskiej zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży w Gdańsku. Rezydencja należy do grona najbardziej prestiżowych nie tylko dzięki lokalizacji, ale również poprzez jakość wykończenia i ofertę, jaka czeka na inwestorów. Operatorem apartamentów, które mogą zostać przeznaczone na wynajem, będzie jedna z najwyżej ocenianych na polskim rynku firm operatorskich – INA Management.

Rezydencja Merwede to nowoczesny, kameralny obiekt, powstający w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska – pomiędzy Parkiem im. Ronalda Reagana, a Parkiem Brzeźnieńskim, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Apartamentowiec oddalony będzie zaledwie kilkaset metrów od malowniczo położonego molo oraz licznych nadmorskich kawiarni i restauracji. Inwestycja przygotowywana jest dla osób ceniących sobie wysoki standard, zapierające dech w piersiach widoki oraz bliskość znakomicie zagospodarowanych terenów rekreacyjnych.

 

Rezydencja Merwede składa się z czterech kondygnacji naziemnych i dwóch podziemnych – podkreśla Jarosław Bator, prezes NDI Development. To 74 eleganckie apartamenty, których niebagatelnym walorem jest widok na Zatokę Gdańską, rozległe przeszklenia oraz przestronne balkony i tarasy, pozwalające cieszyć się pięknem nadmorskiej okolicy. Zróżnicowany metraż lokali - od 26 do 155 m2, zapewnia szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Dziś inwestycje z takim potencjałem i w takich lokalizacjach zdarzają się już naprawdę rzadko.

 

Nie ma drugiej takiej inwestycji w Trójmieście, wprowadzonej aktualnie na pierwotny rynek sprzedaży – mówi Bartłomiej Oset, wiceprezes NDI Development. Nasi klienci będą mogli cieszyć się wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscem, a także zainwestować swoje pieniądze w produkt, który ma potencjał wzrostu wartości, co przy inflacji nie jest bez znaczenia. Dzięki współdziałaniu z najwyższej klasy architektami wnętrz oferujemy apartamenty wykończone pod klucz. Z kolei nasza współpraca z INA Management, ogólnopolskim operatorem najmu, gwarantuje klientom możliwość skorzystania z elastycznych usług obsługi najmu krótko- oraz długoterminowego.

Niepodważalnym atutem inwestycji będzie widok na plażę i Zatokę Gdańską. Projekt Rezydencji Merwede charakteryzuje się kameralną zabudową i klasyczną bryłą. Inwestycję cechować będzie stonowana kolorystyka – dominować tu mają odcienie bieli, szarości oraz drewna, dzięki czemu obiekt będzie współgrać z lokalną, nadmorską zabudową.

Deweloper zdecydował się na podjęcie współpracy z INA Management - ogólnopolskim operatorem specjalizującym się w obsłudze najmu krótko i długoterminowego w najpopularniejszych turystycznych i biznesowych lokalizacjach w całym kraju. Wybór INA Management wynika z oferowanego przez firmę wsparcia i doradztwa już od najwcześniejszych etapów realizacji inwestycji a także oferowanych standardów dotyczących zarządzania – m.in. profesjonalnej recepcji w obiekcie.

Z uwagi na bardzo atrakcyjne, nadmorskie położenie i unikatowy charakter samego obiektu, operator zadecydował o włączeniu inwestycji do nowo powstającej sieci My Rest, przeznaczonej dla obiektów położonych w wakacyjnych i popularnych lokalizacjach w Polsce. INA przeprowadzi również intensywne działania marketingowe i wizerunkowe mające na celu generowanie wysokiego obłożenia, co znacząco wpłynie na rentowność inwestycji.

Apartamenty w inwestycji Merwede, oprócz wyjątkowej lokalizacji, wyróżniać będzie podwyższony standard wykończenia, przez co będą wchodzić w skład segmentu apartamentów premium. Obiekt będzie odpowiedzią na potrzeby gości doceniających wysoki standard w pełni zaaranżowanych, przestrzennych apartamentach w najlepszych wakacyjnych lokalizacjach mówi Justyna Rachuba, managerka sieci INA Management. W inwestycji dostępny będzie dział recepcji oraz dział służby pięter. Dzięki codziennej obecności naszych pracowników na miejscu będziemy służyć gościom pomocą na każdym etapie ich pobytu. Apartamenty będą ustandaryzowane pod względem wyposażenia oraz metrażu, mając na celu utrzymanie stałego, wysokiego poziomu świadczenia usług.

Inwestycja Rezydencja Merwede ma zostać oddana do użytku w pierwszym kwartale 2024 roku.

 

Więcej informacji: www.ndi.pl/rezydencja-merwede

Youtube: www.youtube.com/watch?v=BHpCwalm5rcRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mateuf8

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 9 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »