Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Gdzie aplikować bioharmonizer fotonowy V-V?

Gdzie aplikować bioharmonizer  fotonowy V-V?
Zobacz więcej zdjęć »
Bioharmonizer fotonowy polecany jest jako terapia wspomagająca leczenie, ponieważ stymuluje regenerację komórek i tkanek oraz wspomaga nasz organizm w walce z chorobami To urządzenie w swoim działaniu wykorzystuje podczerwone światło, które jest podstawą terapii fotonowej. Jak je wykorzystywać?

Bóle głowy

Bioharmonizer wpływa na złagodzenie bólu migrenowego, poza tym terapia fotonowa zapobiega napadom bólowym. Bioharmonizera fotonowego V-V należy używać w czasie wzmożonego stresu lub zaraz po nim. Zaleca się założenie urządzenia na tylnej części szyi, czyli na szyjnym odcinku kręgosłupa.

Bóle kręgosłupa

Leczenie bioharmonizerem przynosi ulgę również przy ostrych zespołach bólowych kręgosłupa. Zaleca się, by jak najszybciej zastosować urządzenie w sytuacji, gdy pojawia się ból. Miejscem najwygodniejszym do zaaplikowania urządzenia jest odcinek lędźwiowo-piersiowy kręgosłupa.

Choroby układu krążenia

Harmonizacja regulacji energetycznej, poprawa witalności, poprawa snu, stabilizacja ciśnienia i ustabilizowanie emocji to skutek, jaki przynieść może zastosowanie podczerwieni obecnej w bioharmonizerze fotonowym. Najlepiej stosować trapię, zakładając aparat na splocie słonecznym, na środku mostka, na odcinku piersiowym kręgosłupa oraz na kręgach szyjnych.

Choroby układu pokarmowego

Bioharmonizer fotonowy poprawia perystaltykę jelit, wspomaga także procesy przemiany materii oraz reguluje metabolizm organizmu. By optymalnie poprawić stan swojego układu pokarmowego, należy aplikować urządzenie fotonowe w okolicach jamy brzusznej – tuż nad pępkiem.

Choroby układu nerwowego

Zastosowanie bioharmonizera przyczynia się do poprawy stanów emocjonalnych, przynosi ulgę tym, którzy cierpią na bezsenność. Co więcej terapia fotonowa sprzyja walce ze stresem i sytuacjami stresogennymi, dlatego fotonowa terapia bioharmonizerem ułatwia nawiązywanie kontaktów międzyludzkich. By walczyć ze stresem, należy zaaplikować urządzenie na splocie słonecznym, odcinku lędźwiowym i spojeniu łonowym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »