Moda » Obuwie

Geox taniej na gwiazdkę

Geox taniej na gwiazdkę
Zobacz więcej zdjęć »
Od 6 grudnia na łowców cenowych okazji w salonach Geox, Gino Rossi i Vanita czekają ciekawe przeceny. Obniżki cen butów Geox z kolekcji jesienno-zimowej sięgają nawet 30 proc.

Przedświąteczna obniżka cen, to dobry moment, żeby upolować wypatrzone modele po atrakcyjnych cenach. Wybór jest duży. Promocją objęte zostały 42 modele butów męskich, 46 rodzajów obuwia damskiego i aż 124 modele dziecięce. Tu jednak obowiązuje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy”. Wszyscy, którzy chcą mieć większe szanse zakupu upragnionego modelu w odpowiednim rozmiarze i kolorze, powinni się więc pospieszyć.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dodatkowe informacje o Geox:
Firma Geox powstała na początku lat 90-tych w północno-wschodnich Włoszech. Jej założycielem jest Mario Moretti Polegato, który opracował i opatentował perforowaną gumową podeszwę - pozwalającą stopom oddychać i jednocześnie zapobiegającą przedostawaniu się wody do środka buta. Dzięki innowacyjnej technologii, zaledwie w ciągu kilku lat Geox stał się liderem rynku włoskiego i drugim najważniejszym producentem na świecie w segmencie obuwia codziennego. Produkty Geox sprzedają się w 68 krajach w 724 sklepach firmowych i tysiącach sklepów partnerskich. W Polsce wyłącznym dystrybutorem Geox jest firma Gino Rossi SA. Więcej informacji o Geox jest dostępne pod adresem: http://www.geox.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »