Firma » Bankowość

Getin Bank wprowadza rachunek do spłat leasingowych

Getin Bank przygotował ofertę wielofunkcyjnego rachunku do spłat leasingowych. Atrakcyjne oprocentowanie (4 %), zerowe koszty związane z prowadzeniem rachunku oraz 200 zł na pierwsze tankowanie kartą paliwową na stacjach BP, to atuty nowej oferty.

Getin Leasing to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm leasingowych w Polsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jej strategia opiera się na oferowaniu produktów stworzonych z myślą o potrzebach polskich przedsiębiorców i dopasowanych do krajowych realiów biznesowych. Innowacyjny rachunek do spłat leasingowych to produkt wielofunkcyjny, którego atrakcyjne oprocentowanie sprawia, że Klient, spłacając swoje zobowiązania względem Getin Leasing, może jednocześnie zarabiać. Dodatkowo do każdej umowy leasingowej Getin Leasing proponuje nawet najmniejszym firmom kartę BP z upustem na paliwo. Należy dodać, że bez współpracy z Getin Leasing małe firmy nie mogą podpisać umowy z BP bezpośrednio, ponieważ limit tankowań wynosi 500 l/m-c.

Zaletą rachunku jest pełna swoboda działania zostawiona leasingobiorcom. To oni decydują, w jakim zakresie będą korzystać z produktu. W wersji minimalnej będzie to po prostu rachunek do spłaty, na którym każda wpłata przed terminem da Klientowi dodatkowe przychody. W szerszej opcji przedsiębiorca skorzysta z całego pakietu usług na rachunku firmowym – m.in. z darmowych przelewów do ZUS i US, pakietu darmowych przelewów czy premii za saldo – mówi Beata Ornatowska Dyrektor ds. projektów w Departamencie Wsparcia Sprzedaży Getin Noble Banku.

Co więcej, Getin Leasing nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń – wystarczy podpisać umowę rachunku. Leasingobiorca nie ponosi kosztów związanych z prowadzeniem rachunku w okresie trwania umowy leasingu, co pozwala mu lokować nadwyżki finansowe z przeznaczeniem na rozwój biznesu. Rachunek to szczególnie dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców posiadających kilka aktywnych umów w Getin Leasing.

Dodatkowy bonus nowego rachunku do spłat leasingowych to zasilenie kwotą do 200 zł na pierwsze tankowanie kartą paliwową na stacjach BP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »