Firma » Bankowość

IKE Getin Banku wśród najlepszych na rynku

Chciałbyś podwyższyć swoją przyszłą emeryturę, ale wciąż poszukujesz produktu bankowego, który Ci to umożliwi? Słyszałeś o Indywidualnych Kontach Emerytalnych, ale nie wiesz, z którego z nich warto skorzystać? Wybierz IKE w Getin Banku!

Getin Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie Indywidualnego Konta Emerytalnego, a oferowane oprocentowanie – 5,27 proc. w skali roku, należy do najatrakcyjniejszych na rynku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dodatkowo, Bank gwarantuje jego niezmienność przez pierwsze 5 lat. Po tym czasie oprocentowanie będzie liczone na poziomie średniej WIBOR 3M.

Dodatkowy atut IKE w Getin Banku to możliwość podwyższenia oprocentowania do 7,29 proc. oraz zwiększenia gwarancji jego niezmienności aż do 10 lat. Aby skorzystać z tej wyjątkowo atrakcyjnej propozycji, wystarczy założyć w Getin Banku konto bankowe oraz zdecydować się na program systematycznego oszczędzania.

Więcej informacji o rankingu: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wysoka-emerytura-jak-w-banku-Ranking-najlepszych-depozytowych-IKE-2012-r-2613571.html.

Więcej informacji na temat oferty Getin Banku znajduje się stronie www.getinbank.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »