Firma » Biura

Ghelamco Poland numerem 1

Ghelamco Poland numerem 1
Zobacz więcej zdjęć »
w najnowszych rankingach Book of List i Construction & Investment Journal

Po raz czwarty z rzędu firma Ghelamco zajęła 1 miejsce w rankingu Book of Lists w kategorii Deweloperzy nieruchomości komercyjnych – powierzchnie biurowe. Dodatkowo w opublikowanym przez Construction and Investment Journal rankingu 50 Top Office Developers Since the Crisis: 2008 – 2012 Ghelamco triumfowało dwukrotnie – zajmując 1 miejsce w kategorii TOP 10 Developers in Poland oraz 1 miejsce w rankingu Top Office Developers in the CEE.

Book of Lists to największy i najdłużej obecny na rynku biznesowy ranking. Publikacja została wydana już po raz 17. przez magazyn Warsaw Business Journal. O wyróżnienia Book of Lists ubiegają się firmy z różnych sektorów biznesu w Polsce m. in. finansowego, usługowego, konsultingowego, reklamowego, telekomunikacyjnego, informatycznego, hotelarstwa i rynku nieruchomości. Ranking deweloperów, w którym zwyciężyło Ghelamco, oceniał firmy pod względem łącznej powierzchni inwestycji biurowych zrealizowanych w 2010 roku. Belgijski deweloper pokonał konkurencje
z wynikiem 51 000 m2. To już czwarte z rzędu zwycięstwo Ghelamco w tej kategorii.

W rankingu 50 Top Office Developers Since the Crisis opublikowanym przez magazyn CIJ, pod uwagę brana była powierzchnia biurowa budynków oddanych do użytku w okresie 1 styczeń 2008 – 31 styczeń 2012. Firma Ghelamco Poland dwukrotnie znalazła się na podium. Deweloper zajął nie tylko 1 miejsce w Polsce, ale znalazł się także na prowadzeniu w Europie Środkowo-Wschodniej, O 1 miejsce starały się firmy z Polski, Czech, Węgier, Słowacji oraz Rumuni. Ghelamco wygrało z wynikiem 171, 913 m2.

Kolejne nagrody dla Ghelamco Poland to dla nas wielki powód do dumy i potwierdzenie naszej znaczącej pozycji wśród deweloperów w Europie, tym bardziej, że w Book of Lists prowadzimy już 4 rok z kolei. Nasze konsekwentne działania i przyjęta strategia sprawdzają się dobrze już od 21 lat, czego efektem jest dostarczenie na rynek ponad 390 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Aktualnie budujemy Warsaw Spire – najbardziej nowoczesny kompleks biurowy w Polsce, w połowie roku zakończymy realizację unikalnego biurowca Senator, a w naszych planach na najbliższe 4 – 5 lat jest dostarczenie na rynek kolejnych 300 000 m2 – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Partner of Promotion

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »