Dom » Budownictwo

Gładki sufit bez smug i pasów

Gładki sufit bez smug i pasów
Zobacz więcej zdjęć »
Malowanie sufitu może być niewdzięcznym zadaniem nawet dla fachowców. Nie dość, że to trudno dostępna powierzchnia, to pod światło jak na dłoni widać na niej wszelkie niedoskonałości i niedociągnięcia. Z antyrefleksyjną białą farbą Tikkurila prace malarskie będą jednak znacznie łatwiejsze.

Za sprawą unikatowej kompozycji związków tytanu oraz wypełniaczy funkcyjnych optycznie niweluje ona refleksy świetlne, wywołujące wrażenie nierówności podłoża.

Brzydkie zacieki i smugi na suficie potrafią całkowicie zepsuć estetykę pomieszczenia i zniweczyć cały wysiłek włożony w remont. Tym bardziej do malowania tej powierzchni warto wybrać sprawdzone, wysokiej jakości farby, które pozwolą uzyskać atrakcyjny efekt końcowy. Tikkurila Anti-Reflex White 2 to dedykowana do sufitów głęboko matowa farba wodorozcieńczalna, która tworzy jednolitą powłokę, niezależnie od kąta padania światła. Dzięki właściwościom antyrefleksyjnym optycznie wyrównuje wszelkie niedoskonałości podłoża, nadaje przy tym trwały, biały kolor, odporny na  promieniowanie UV i UVC. Farbę można z powodzeniem stosować nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też biurowych i użyteczności publicznej, łącznie z tak wymagającymi placówkami jak szpitale, przychodnie, szkoły, przedszkola czy żłobki. Szczególnie dobrze sprawdzi się do malowania dobrze doświetlonych, rozległych sufitów, gdzie stworzy całkowicie matową i pozbawioną refleksów świetlnych drobnoziarnistą powierzchnię.

Tikkurila Anit-Reflex White 2 wykonawcy docenią też ze względu na łatwość użytkowania. Wydłużony czas otwarcia farby umożliwia wykonanie miejscowych poprawek, bez konieczności malowania całej powierzchni od nowa.

 

Więcej informacji na temat antyrefleksyjnej farby Tikkurila jest dostępnych na stronie: https://tikkurila.pl/dla-profesjonalistow/gladki-sufit-bez-smug-i-pasow-z-tikkurila-anti-reflex-whiteRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »