Dom » Budownictwo

„Glass Handbook 2012” – nowe wydanie podręcznika o szkle architektonicznym

„Glass Handbook 2012” – nowe wydanie podręcznika o szkle architektonicznym
Zobacz więcej zdjęć »
NSG Group, producent szkła marki Pilkington, opublikował nową edycję podręcznika „Glass Handbook”. Jest to praktyczne kompendium wiedzy nt. produktów szklanych i systemów szklenia dla budownictwa dostępnych aktualnie w ofercie NSG Group w Polsce.

Podręcznik „Glass Handbook" stanowi zbiór informacji o właściwościach, parametrach i możliwościach zastosowania produktów szklanych marki Pilkington. Obecne wydanie to trzecia edycja polskiej wersji podręcznika, która przedstawia aktualną ofertę firmy (zgodnie ze stanem na koniec 2012 r.). W porównaniu z poprzednią wersją publikacji z 2010 r., nowe wydanie zostało wzbogacone o prezentacje nowych produktów (takich jak Pilkington OptithermTM GS, Pilkington SunShadeTM Silver, Pilkington Pyroclear® czy Pilkington InsulightTM z żaluzjami ScreenLine®), bardziej szczegółowe opisy już istniejących produktów (np. systemów szklenia Pilkington PlanarTM i Pilkington ProfilitTM) oraz liczne zdjęcia projektów architektonicznych, w których zastosowano rozwiązania marki Pilkington.


„NSG Group, producent szkła marki Pilkington, regularnie wprowadza na rynek nowe produkty i rozwiązania o ulepszonych parametrach technicznych, które umożliwiają uzyskanie dodatkowych korzyści użytkowych w obiektach budowlanych" - mówi Jolanta Lessig, Kierownik Komunikacji Marketingowej na Europę w NSG Group. „Zależy nam, aby wszyscy zainteresowani mieli wiedzę o możliwościach, jakie oferują produkty szklane i systemy przeszkleń. Wiedza ta przekłada się na dobór efektywnych rozwiązań dla każdego projektu budowlanego".

Informacje nt. produktów szklanych zebrane w „Glass Handbook" zostały uporządkowane według kategorii korzyści: ochrona przed słońcem, izolacja cieplna, ochrona przed ogniem i hałasem, bezpieczeństwo/ochrona przed atakiem, samoczyszczenie czy dekoracja. Publikacja zawiera też rozdział na temat systemów przeszkleń Pilkington PlanarTM i Pilkington ProfilitTM, a także prezentacje produktów do specjalnych zastosowań np. superbezbarwnego szkła Pilkington OptiwhiteTM czy szkła Pilkington MirropaneTM do dyskretnej obserwacji osób (tzw. szkło „policyjne").

Aktualny podręcznik „Glass Handbook" jest dostępny w dwóch wersjach: on-line oraz drukowanej. Na stronie internetowej www.pilkington.pl można go znaleźć w wersji elektronicznej na wszystkich stronach produktowych oraz w zakładce „Broszury" w działach „Szkło dla domu", „Szkło dla architektów" i „Szkło dla przetwórców i hurtowni szkła". Wersja drukowana będzie dystrybuowana podczas seminariów, szkoleń i spotkań z klientami. Papierowe wydanie podręcznika jest również dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Po informacje jak je otrzymać zapraszamy na stronę:

http://www.pilkington.com/europe/poland/polish/building+products/architects/brochures.htmRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »