Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Glitter Vixen Zabłyśnij…

Glitter Vixen Zabłyśnij…
Zobacz więcej zdjęć »
Color Club proponuje wyjątkową kolekcję Glitter Vixen, która składa się z siedmiu przepięknych, migocących barw. Dzięki tym lakierom, będziesz błyszczeć niczym filmowa gwiazda. Wyjątkowo pomalowane paznokcie? Tylko z Glitter Vixen.

Color Club to marka dla kobiet, które lubią czuć się wyjątkowo każdego dnia. Szeroka gama barw sprawia, że każda z pań może wybrać dla siebie to, na co ma ochotę.


Do wyboru są lakiery zarówno w romantycznych, delikatnych odcieniach, jak we wspaniałych, zdecydowanych barwach. Doskonale prezentują się one na dłoni – z Color Club możemy być piękne codziennie! 

Dzięki specjalnie zaprojektowanej recepturze, już jedna warstwa wystarczy, by dokładnie pokryć paznokieć, bez smug i nierówności. Color Club to sposób na piękne, wspaniale pomalowane paznokcie.  

Pojemność: 15 ml

Cena: 15 zł

Zestaw (7 lakierów): 90 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »