Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Globtroter zmieni wydawcę

Globtroter zmieni wydawcę
Zobacz więcej zdjęć »
Od listopada br. miesięcznik "Magazyn Podróżników Globtroter" ma wydawać spółka Globtroter.tv. Została ona wydzielona ze spółki PressKontakt, która jest obecnie wydawcą tego tytułu.

Prezesem zarządu nowej spółki została Katarzyna Głowacka. Nie zmienił się natomiast skład redakcji pisma, redaktorem naczelnym pozostanie Jacek Torbicz.

W najbliższym czasie zwiększy się objętość "Globtrotera" przynajmniej o 16 stron (do 120) i format – (ma mieć 170 x 243 mm). Nie zmieni się nakład (8-10 tys. egz.) ani cena magazynu (6,90 zł). Tytuł nie jest monitorowany przez ZKDP. Według danych wydawcy poziom zwrotów nie przekracza 40 proc.

PressKontakt pozostanie wydawcą miesięcznika muzycznego "Magazyn Hip Hop RGB". Globtroter.tv nie wyklucza uruchomienia produkcji telewizyjnej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »