Gospodarka » Narzędzia

Gluetec 3350 marki Megatec – przemysłowy pistolet do klejenia na gorąco

Gluetec 3350 marki Megatec – przemysłowy pistolet do klejenia na gorąco
Zobacz więcej zdjęć »
Megatec to marka własna spółki LŁ, której asortyment obejmuje kleje termotopliwe oraz pistolety do klejenia na gorąco. Nowością wprowadzoną na rynek przez LŁ jest pistolet Gluetec 3350 marki Megatec.
Urządzenie to znajdzie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu - elektronice, elektryce, motoryzacji, jak również w branży opakowaniowej. Rozwiązanie marki Megatec może być również pomocne podczas produkcji dekoracji, np. świątecznych czy ozdabiania odzieży. Wysokiej jakości komponenty, jak również przemyślana budowa pistoletu pozwalają na niezawodną pracę w wielu środowiskach przemysłowych, a użytkownikowi zapewniają maksimum bezpieczeństwa podczas klejenia materiałów. Cechą, która wyróżnia to narzędzie spośród konkurencyjnych rozwiązań, jest płynna regulacja temperatury.
Przemysłowy pistolet do klejenia Gluetec 3350 marki Megatec to niewielka i lekka konstrukcja, która znajdzie zastosowanie w wielu zakładach produkcyjnych, w tym wytwarzających wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne czy dekoracje do włosów, jak również wzorniki kolorów farb, które znajdują się w sklepach kosmetycznych i budowlanych. Rozwiązanie marki Megatec to niezbędne wyposażenie każdego magazynu, w którym wyroby pakowane są w kartony lub foliowe worki. Pistolet Gluetec 3350 przeznaczony jest również do mocowania elementów elektronicznych na płytkach drukowanych. Pistolet do klejenia na gorąco będzie także przydatny w domowym warsztacie, pracowni florystycznej czy zakładzie krawieckim. Urządzenie to pozwoli bowiem na precyzyjne łączenie elementów dekoracyjnych na odzieży oraz oryginalnych kompozycji kwiatowych.

Zaletami przemysłowego pistoletu do klejenia na gorąco Gluetec 3350 są płynna regulacja temperatury pracy w zakresie od 120 do 230 st. C, jak również wysoka wydajność klejenia 16-25 g/min. Cechą szczególnie docenianą w przemyśle jest możliwość ciągłej pracy urządzenia. Moc nowego pistoletu marki Megatec wynosi 300 W, dzięki czemu czas rozgrzewania wynosi jedynie 5-8 minut. Prowadnica wkładu klejowego posiada wziernik kontrolny. Duży, poręczny włącznik oraz posuw mechaniczny umożliwiają precyzyjne dozowanie kleju i aplikowanie żądanej jego ilości. Budowa pistoletu pozwala na używanie standardowego kleju o średnicy 11 mm. Firma LŁ, dystrybutor rozwiązań marki Megatec na polski rynek, dostarcza przemysłowy pistolet do klejenia na gorąco Gluetec 3350 w zestawie z 3 dyszami. Urządzenie wraz z osprzętem zapakowane jest w poręcznej walizce, która ułatwia transportowanie narzędzia, jak również jego przechowywanie. Wśród dodatkowych akcesoriów dostępna jest również płaska dysza z 4 otworami o średnicy 1 mm. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne podczas klejenia szerokiej powierzchni np. zamykania kartonów. W ofercie LŁ, pod marką Megatec znajdują się również kleje termotopliwe, w tym specjalistyczne, które można wykorzystać do pracy z pistoletem Gluetec 3350 marki Megatec.

Sklejanie na gorąco to prosta metoda łączenia niewielkich elementów. Warto jednak podkreślić, że praca z rozgrzanym klejem termotopliwym bywa niebezpieczna. Dlatego też warto stosować sprawdzone rozwiązania, które nie tylko pozwolą na uzyskanie oczekiwanych efektów pracy, ale zagwarantują ochronę użytkowników. Firma LŁ oddaje do dyspozycji pracowników zakładów przemysłowych, elektroników, magazynierów, jak również majsterkowiczów, florystek i dekoratorów pistolet Gluetec 3350 marki Megatec, który nie tylko pozwoli na precyzyjne łączenie niewielkich elementów, ale także zapewni komfort i bezpieczeństwo pracy.

Przemysłowy pistolet do klejenia na gorąco Gluetec 3350 marki Megatec, nr MG3350, katalogowa cena 389 zł netto

Producent: LŁ
Dystrybutor: LŁ

www.langelukaszuk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »