Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

GOSH na festiwalu Top Trendy 2008

GOSH na festiwalu Top Trendy 2008
Zobacz więcej zdjęć »
GOSH towarzyszył gwiazdom tegorocznego Festiwalu Top Trendy Sopot 2008. Sopockie święto muzyki pop okazało się bowiem doskonałą okazją do oficjalnego wprowadzenia na polski rynek profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów marki GOSH.

Ambasador marki Piotr Domosławski, znany fryzjer-stylista, przygotowywał uczestników imprezy do wyjścia na scenę. Czesał artystów, doradzał w kwestiach fryzur oraz pielęgnacji włosów. – Zainteresowanie kosmetykami GOSH, których używałem do kreacji, było ogromne. Wiele osobób dopytywało się o szczegółowe informacji o zastosowaniu i działaniu zarówno szamponów i odżywek, jak też produktów do stylizacji – mówi Piotr Domosławski.  Na drzwiach stylowej garderoby, gdzie pracowali fryzjerzy oraz makijażyści, wisiał plakat GOSH. – Ulotki, które leżały przy stanowiskach fryzjerów, spełniały podwójną rolę.

Niektórzy uczestnicy Festiwalu brali ulotki z informacjami o kosmetykach GOSH i wykorzystywali je potem do zbierania autografów – śmieje się Domosławski. Według niego, kosmetyki do włosów GOSH to absolutny hit. – Gdy przygotowuję artystów do występu, liczą się profesjonalizm i czas. Gwarancją sukcesu są doskonałej jakości produkty. A miarą sukcesu jest zadowolenie i piękny wygląd na scenie. Z marką GOSH „wszystko świetnie zagrało” – żartuje stylista.

Linia pielęgnacyjna GOSH składa się z szamponów oraz odżywek. Są to kosmetyki do każdego rodzaju włosów: suchych i zniszczonych, farbowanych, jak również cienkich i delikatnych. Kosmetyki do stylizacji to pełen zestaw dla każdego zakładu kosmetycznego. Dostępne są: krem modelujący, pianka, lakier, żel, wosk, krem modelujący typu „guma”, spray oraz maska regenerująca. Całości dopełniają stylowe, eleganckie, czarne opakowania nowych kosmetyków GOSH, które swoim wyglądem przyciągają uwagę i wzbudzają zaufanie klientów oraz klientek salonów kosmetycznych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »