Rozrywka » Gry

Gothic 3

Gothic 3
Zobacz więcej zdjęć »
Gothic 3 ostatnia część serii stworzona przez Niemieckie studio Piranha Bytes

 Trzecia część odsłony przygód bezimiennego bohatera i jego przyjaciół bije na głowe wszystkie poprzednie części pod każdym względem, wielkością świata, ilością rożnego rodzaju oręża, ilością NPC, grafiką oraz paroma innymi mniej istotnymi aspektami gry. Świat w Gothicu 3 jest ogromny szczerzę śmiem stwierdzić, że programiści, testerzy oraz graficy nie znają całego przedstawionego świata.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ciągle odnajduje się cos niesamowitego co warto zobaczyć a tu jakaś jaskinia w której bandyci bronią skarbu porozrzucane po całej mapie ruiny w których można znaleźć ciekawe artefakty, walające się po całej mapie rożne rodzaje zwierzyny łownej, nowość w Gothicu jelenie spacerują sobie po łąkach żubry biegają po lasach, polowania mogą zapewnić rozrywkę na parę ładnych godzin. Sterowanie jest takie samo jak w poprzedniej części Gothica chociaż walka jest nieco inna nigdy chcemy postrzelać z łuku naszym oczą ukaże się celownik którym trzeba odpowiednio wymanewrować gdy chcemy upolować biegnącego orka, Xardas zniszczył również magie runiczną co przyczyniło się do upadku króla który zaszył się w zamku otoczonym taka samą barierą jak w pierwszej części aby używać zaklęć będziemy potrzebować zwojów albo wyuczonych zaklęć dzięki pradawnej magii, bardzo dobrym rozwiązaniem było dodanie możliwości walki dwoma mieczami naraz, jest to bardzo efektowne oraz skuteczne niestety umiejętność tą możemy nabyć dopiero w końcowych etapach gry.

Zmieniona również została inteligencja najeźdźców w pierwszych dwóch częściach orkowie byli bezmyślnymi zielonymi cieciami którzy zabijali wszystko co się ruszało i nie przypominało orka, w Gothicu 3 orkowie są w pełni inteligentnymi osobnikami oczywiście oprócz małych wyjątków. Została też wprowadzona możliwość opowiedzenia się za którąś ze stron, można walczyć za króla i odbijac kolejne miasta z rąk orków albo można wybijać buntowników chowających się po lasach. W trzeciej części na mapie znajdziemy trzy całkowicie różniące się od siebie krainy, Nordmar, kraina skuta lodem gdzie ludzie dosłownie polują na orków, znajdują się tam najlepsze tereny łowieckie ale jest tam bardzo niebezpiecznie, Varant, ogromne tereny pustynne zamieszkiwane przez bogatych kupców i assasynów którzy otwarcie i bez skrupułów pomagają orką dostarczając im niewolników oraz Myrtana część mapy która porośnięta jest lasami, przecinają ja strumyczki, rzeki i wodospady gdzie niegdzie grasują orkowie których można się pozbyć dla minimalnej rozrywki.

Gra kończy się totalnym zniewoleniem myrtany przez orków dzięki naszej pomocy albo całkowitym wyplewieniem zielonego chwastu z pięknego królestwa, Gothic 3 zapewnia tak jak i poprzednie części nieliniową fabule pełną zwrotów akcji, wspaniałą grafikę która nadaje lokacją wspaniały urok, grę ciężko odpalić na słabszych sprzętach co naprawia najnowszy patch. Do gry został stworzony również dodatek ‘’zmierzch bogow’’ który może działać jako samodzielna gra. Tytuł ten jak i cała kolekcja Gothic’a powinna znaleźć się w domu każdego miłośnika, nawet najbardziej wymagającego, gier RPG gre można przechodzić nieskończoną ilość razy i za każdym razem odkryje się cos nowego, ciekawego. Gre tą można ściągnąć na forum gier, jest to dział download, gdzie możemy znaleźć wiele odnośników do różnych gier komputerowych



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Diablo 3 Portal Społecznościowy
http://d3elite.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »