Technologie » Komputery

GPS w palmtopie Datalogic JET

GPS w palmtopie Datalogic JET
Zobacz więcej zdjęć »
Już nie trzeba instalować wielu urządzeń w terenie: teraz palmtop Datalogic JET™ został wyposażony w technologię GPS (system nawigacji satelitarnej), która stała się rozwiązaniem tzw. "pełnej opcji". Z urządzenia można korzystać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Ten przemysłowy, wytrzymały palmtop firmy Datalogic Mobile posiada zintegrowany odbiornik GPS z anteną wewnętrzną. Technologia GPS Datalogic JETTM gwarantuje szybkie połączenie i obliczanie pozycji oraz wysoką dokładność, bez konieczności posiadania anteny zewnętrznej. Nowej funkcji towarzyszy Bluetooth, certyfikowany 802.11 b/g Cisco CCX V4 oraz moduł GSM/GPRS, zminiaturyzowany laser jako opcja silnika.

Datalogic JETTM z GPS-em jest najlepszym rozwiązaniem pod względem komunikacji mobilnej, współdziałania, programowania oraz kompatybilności z obcymi aplikacjami, zapewniającym działanie w każdym środowisku. Wyposażony jest w system operacyjny Windows Mobile 6. Poprzez zastosowanie Outlook Mobile, obsługuje wszystkie rodzaje dostępów do poczty elektronicznej, a także wszystkie rodzaje komunikacji mobilnej.

Datalogic JETTM z GPS-em posiada te same znakomite funkcje, co poprzednie modele, a w połączeniu z ww. technologiami bezprzewodowymi i gromadzenia danych uzyskaliśmy najbardziej kompleksowe rozwiązanie mobilne, które eliminuje potrzebę uruchamiania w terenie wielu urządzeń, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów związanych z planowaną inwestycją" - powiedział Tomasz Szymański, dyrektor ds. kluczowych klientów Datalogic Mobile.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.korpusik@mediaconnect.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »