Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

GRA MIEJSKA ZWALCZNUDE.PL, 11 LUTEGO, godz.11:00

GRA MIEJSKA ZWALCZNUDE.PL, 11 LUTEGO, godz.11:00
Zobacz więcej zdjęć »
Poznajesz kolejne dzielnice, próbujesz nowych sportów, nabywasz nietypowe umiejętności, dobrze się bawisz ze znajomymi, bierzesz udział w oryginalnych konkurencjach, wygrywasz liczne nagrody.

Wszystko to w ramach jednej gry - gry miejskiej, w której Warszawa przemienia się w zupełnie inne miejsce, a poruszamy się po nim, jak po ogromnej planszy. 11. lutego przemierzamy Mokotów w poszukiwaniu eliksiru miłości.

START: 11. lutego o godz. 11:00 w Regeneracji (Puławska 61)
KONIECZNA REJESTRACJA DO GRY.
Więcej informacji na: http://zwalcznude.pl/gra_terenowa_zwalcznude.html
oraz http://www.facebook.com/events/305990842777248/

Amor słysząc, że nasza stolica jest Miastem Zakochanych, postanawia przed Walentynkami pracować w innych rejonach Polski, gdyż wierzy, że Warszawiacy dadzą sobie sami radę w celebracji tego święta. Teraz każdy z mieszkańców musi odnaleźć na terenie Mokotowa czarodziejki i magów, którzy przekażą im składniki eliksiru miłości!

W poprzednich grach uczestnicy spróbować musieli swoich sił bitwie laser tag, językach obcych, flamenco, krav-madze czy karate, wspinaczce, bilardzie, power ball, capoierze, kręglach i gokartach. Ratowali świat przed zniszczeniem, byli archeologami, tajnymi agentami i przemierzali Biegun Północny. Na najbliższej grze należy spodziewać się zupełnie nowych, jak najbardziej nietypowych atrakcji.

W marcu kolejna gra, tym razem na Ursynowie. Przenosimy się w czasie i trafiamy do legendarnego miejsca pod adresem Alternatywy 4!

Portal ZwalczNude.pl zrzesza ponad 25 tysięcy aktywnych Warszawiaków szukających nowych form rozrywki, odpowiednich zarówno dla rodzin z dziećmi, osób w wieku 30-35 lat jak i dla osób młodych i niezależnych. Organizujemy dla Warszawiaków m.in. takie wydarzenia jak Sportowe Puchary Amatorów, Gry Miejskie, i inne, a także na Państwa życzenie różnego typu imprezy. Więcej informacji na stronie www.ZwalczNude.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kreatywna

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »