Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Gra Miejska Zwalcznude.pl w Śródmieściu

Gra Miejska Zwalcznude.pl w Śródmieściu
Zobacz więcej zdjęć »
...gdzie jest Święty Mikołaj?? Stało się coś przerażającego: już niedługo Boże Narodzenie, a Święty Mikołaj zaginął! Kto rozda dzieciom prezenty? Rozpoczynamy wielkie poszukiwania Świętego Mikołaja.
W poprzednich odsłonach Gry uczestnicy byli rekrutami, którzy próbowali ocalić naszą planetę przed zagładą ekologiczną lub też walczyli o zdobycie paszportu do Lądka w klimatach PRL-u. Tym razem dzieciaki wraz z opiekunami będą szukać Św. Mikołaja. Drużyna poszukiwaczy, która zdobędzie największą ilość punktów i odnajdzie zaginionego, wygrywa wspaniałe nagrody. Szansę ma każdy, kto ukończył 4 lata.

Gry miejskie to ciekawy sposób na spędzenie czasu: rodzinna zabawa, gwarantowana rozrywka i okazja na rozwijanie twórczego myślenia. Odszukując na mapie kolejne punkty, rozwiązujecie kolejne zadania i próbujecie rozgromić przeciwników. A nic nie dodaje takiego smaczku jak rywalizacja! Dlatego, jeśli lubicie spędzać czas w rodzinnym gronie w niekonwencjonalny sposób, a przy okazji wygrać fantastyczne nagrody, ta gra jest dla Was!

Start Gry
Sobota, 19 listopada, godz. 11:00 (rejestracja zaczyna się o 10.30)
Rejestracja obowiązkowa. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie www.ZwalczNude.pl:
www.zwalcznude.pl/gra_terenowa_zwalcznude.html

Portal ZwalczNude.pl zrzesza 25 tysięcy aktywnych Warszawiaków szukających ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu. W naszych propozycjach każdy znajdzie coś dla siebie: rodziny z dziećmi, młodzi i aktywni, wszyscy kochający kulturę i sport.
Gry miejskie to nowa forma rozrywki, która łączy w sobie elementy przygody, ruchu, może zaangażować całą rodzinę, czy grupę znajomych. Jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców dużych aglomeracji, którzy szukają nowości i pragną aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kreatywna

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »