Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Grey Goose na urodzinach magazynu „Party”

Grey Goose na urodzinach magazynu „Party”
Zobacz więcej zdjęć »
22 października w Klubie Polskiej Rady Biznesu odbyły się 5. urodziny magazynu „Party”. Wieczór uświetniły swoją obecnością liczne gwiazdy polskiego show biznesu. Partnerem wydarzenia była marka francuskiej wódki Grey Goose.

 
 
Świętowanie z Grey Goose

Dziesiątki gwiazd i celebrytów pojawiło się w poniedziałkowy wieczór na czerwonym dywanie przed zabytkowym Pałacem Sobańskich w Warszawie, gdzie magazyn „Party” świętował swoje kolejne urodziny. Wydawnictwo pojawiło się na rynku już pięć lat temu i od początku swojego istnienia jest jednym z najchętniej czytanych tygodników o życiu znanych i lubianych. Kameralne i eleganckie wnętrza Pałacu, który obecnie pełni rolę siedziby Klubu Polskiej Rady Biznesu, stanowiły doskonałe tło do wspólnego świętowania. Na zaproszonych czekały liczne atrakcje, m.in. niezwykle okazały tort czy wyśmienity poczęstunek przygotowany przez kucharzy restauracji Amber Room. Goście mieli również okazję wspólnie odśpiewać solenizantowi „sto lat” oraz wznieść toast za sukces magazynu wybornym koktajlem na bazie wódki Grey Goose. Marka francuskiego trunku była bowiem oficjalnym partnerem wydarzenia i towarzyszyła gwiazdom przez cały wieczór. Eleganckie drinki przygotowane na bazie wódki Grey Goose cieszyły się dużą popularnością wśród wszystkich obecnych. Gwiazdy mogły wybierać z kilku wyśmienitych propozycji, pośród których każdy mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Wśród serwowanych koktajli nie mogło zabraknąć kultowego już Grey Goose Cosmopolitan na bazie soku żurawinowego. Dla miłośników prostej elegancji przygotowano wyrafinowaną mieszankę Grey Goose Le Fizz, a orzeźwienie zapewnił gościom koktajl Grey Goose Caipiroska. Wyśmienita zabawa trwała do późnej nocy. Wraz z redakcją magazynu „Party” bawiły się m.in. Edyta Herbuś, Marcelina Zawadzka, Weronika Rosati, Beata Sadowska, Doda czy Magda Steczkowska.  Z okazji 5. urodzin, marka Grey Goose życzy magazynowi „Party” kolejnych lat pełnych sukcesów!


Dlaczego Grey Goose jest Najlepiej Smakującą Wódką na Świecie?
Grey Goose, luksusowa i ceniona na całym świecie wódka, tworzona jest w jednym celu – by być najlepiej smakującą wódką na świecie. Pochodzi z malowniczego rejonu Cognac, we Francji, słynącego z najlepszych ekspertów zajmujących się destylacją alkoholi. Grey Goose czerpie to co najlepsze z bogatej historii regionu, który znany jest z produkcji najwyższej klasy luksusowego jedzenia, win i innych alkoholi. W tradycji regionu Cognac to mistrz produkcji – mâitre de chai nadzoruje proces jej powstawania i zapewnia najwyższą jakość każdego etapu produkcji i finalnego produktu. Do produkcji Grey Goose wykorzystuje się wyłącznie najlepszą francuską pszenicę, tę samą której używa się do produkcji pysznych regionalnych wypieków, a pięciostopniowy proces destylacji zapewnia wyjątkowy i niepowtarzalny smak trunku. Następnie czysta woda mineralna, przefiltrowana przez tamtejsze wapienie, jest mieszana z destylatem. W momencie kiedy alkohol osiągnie swój optymalny smak, mistrz produkcji – mâitre de chai jest usatysfakcjonowany. Grey Goose to wytworny alkohol o gładkim 
i subtelnym zapachu, który dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas degustacji.

Kontakt prasowy: 
Beata Grzybek-Zielińska, Anna Głos, MORE PR, ul. Poborzańska 8 lok. 14, 03-368 Warszawa, tel. (22) 401 73 73, 
e-mail: beatagrzybek@more-pr.com,  annaglos@more-pr.com Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Więckowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »