Firma » Finanse

Grupa INPRO osiągnęła rekordowe wyniki sprzedaży w sierpniu br.

Grupa INPRO osiągnęła rekordowe wyniki sprzedaży  w sierpniu br.
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa INPRO w sierpniu br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 67 umów. Jest to najlepszy wynik sprzedaży Grupy w 2015 roku. Narastająco po ośmiu miesiącach br. Grupa INPRO podpisała 349 umów przedwstępnych netto.

„W bieżącym roku odnotowujemy wysoką sprzedażą mieszkań, przy jednoczesnym wzroście liczby lokali wprowadzonych do oferty. Od początku 2015 roku wprowadziliśmy do sprzedaży 469 mieszkań i domów, do końca roku Grupa INPRO chce wzbogacić ofertę o kolejne 252 mieszkania i domy” – powiedział Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO SA.

Grupa INPRO w sierpniu br., podpisując 67 umów netto, osiągnęła o ponad 31% wyższą sprzedaż w porównaniu do sierpnia 2014 roku. Bardzo dobry wynik osiągnęła również Spółka Inpro, sprzedając w minionym miesiącu łącznie 54 mieszkania i domy netto (w rozumieniu umów przedwstępnych), czyli o niemal 23% więcej niż w analogicznym miesiącu roku poprzedniego.

Grupa Inpro od początku 2015 roku podpisała 349 umów netto, czyli o prawie 19% więcej niż w ciągu ośmiu pierwszych miesięcy 2014 roku. Od stycznia do sierpnia 2015 r. narastająco Grupa wydała 261 mieszkań, czyli o 58% więcej w porównaniu r./r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Inpro S.A.
http://inpro.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »