Technologie » Internet

Grupa Kafito współpracuje z Prezenteria.pl

Grupa Kafito współpracuje z Prezenteria.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa Kafito, znana z kooperacji z popularnymi porównywarkami cen, rozpoczęła współpracę z Prezenteria.pl. Na łamach serwisu publikowane będą recenzje i opisy pochodzące z należącego do Grupy Centrum Prasowego, centrumpr.pl.

Serwis Prezenteria.pl powstał z myślą o tych, dla których wybór odpowiedniego prezentu stanowi dużą trudność, a nawet i wyzwanie. Dzięki narzędziom oferowanym na stronie zakupy stają się dziecinnie łatwe i przyjemne, a ciekawe pomysły na oryginalne upominki same wpadają do głowy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wiesław Drabik, prezes zarządu serwisu Prezenteria.pl, mówi: - Recenzje eksperckie dostarczane przez Grupę Kafito stanowią doskonałe uzupełnienie informacji o prezentach dostępnych w naszym serwisie. Zyskują użytkownicy, którzy mogą zapoznać się z dokładnym opisem proponowanych przedmiotów czy usług i wybrać te, które najlepiej wpasują się w gusta obdarowanych.

 Korzyści odczują także autorzy publikujący informacje w centrumpr.pl. Ich artykuły ukazywać się będą nie tylko na łamach Centrum, ale mają także szansę zaistnieć w serwisie Prezenteria.pl służąc jako swoiste materiały pomocnicze w wyborze idealnego prezentu. Tym większego znaczenia nabiera fakt, że w serwisie centrumpr.pl z powodzeniem publikowane są informacje prasowe opisujące produkty znanych, renomowanych marek, takich jak np.: Sanyo, BenQ, Bosch, Siemens czy Nikon.

- Łatwy i szybki dostęp do wielotematycznych artykułów na pewno ułatwi klientom Prezenteria.pl podejmowanie właściwych decyzji, a autorom Centrum da satysfakcję z dobrze wykonanej pracy - dodaje Sławomir Połomski, administrator Grupy Kafito.

Współdziałanie z serwisem Prezenteria.pl to nowe wyzwanie dla Grupy Kafito, dotąd znanej z owocnej współpracy z porównywarkami cen, takimi jak np.: Ceneo, Nokaut czy Skąpiec. Więcej szczegółów na www.kafito.eu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »