Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Grupa LUX MED otwiera nowe, 77. już Centrum Medyczne w Warszawie

Placówka LUX MED zlokalizowana jest w galerii handlowej Wola Park, przy ul. Górczewskiej 124 w Warszawie.

Pacjenci mogą w niej skorzystać z szerokiego zakresu usług medycznych, w tym, dzięki współpracy z Centrum Medycznym MAVIT, z rozbudowanej oferty świadczeń okulistycznych.

LUX MED w Wola Park oferuje m.in.: konsultacje alergologiczne, chirurgiczne, ginekologiczne, endokrynologiczne, dermatologiczne, laryngologiczne, pediatryczne, ortopedyczne czy internistyczne, a także rehabilitację, badania diagnostyczne i USG.

W nowym Centrum Medycznym znajduje się 16 gabinetów lekarskich w części ogólnej, a w przestrzeni pediatrycznej 3 gabinety przeznaczone do konsultacji dzieci zdrowych i 5 dzieci chorych.

-Jednym z priorytetów naszej Grupy jest zapewnienie jak najlepszego dostępu do wysokiej jakości usług medycznych. Dlatego konsekwentnie rozwijamy nowoczesną infrastrukturę i otwieramy kolejne centra medyczne w dynamicznie rozwijających się okolicach. Jednym z takich miejsc jest właśnie warszawska Wola, gdzie pracuje lub mieszka duża liczba naszych pacjentów – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Dzięki współpracy z Centrum Medycznym MAVIT, zapewniamy pacjentom również rozbudowany zakres usług okulistycznych. Oprócz standardowych konsultacji, wykonujemy m.in.: pierwszy etap kwalifikacji do laserowej korekcji wad wzroku, kwalifikację do wszczepienia soczewek fakijnych, a także operację usunięcia zaćmy oraz jaskry i zaćmy z jaskrą.

- Stawiamy na skoordynowaną opiekę zdrowotną, dlatego dzięki obecności Centrum Medycznego MAVIT w Grupie LUX MED, w nowej placówce, świadczymy również wysokospecjalistyczne usługi w zakresie okulistyki – dodaje Prezes Grupy, Anna Rulkiewicz. 

W 2019 roku Grupa LUX MED przejęła Centrum Medyczne MAVIT, do którego należy szpital okulistyczny i ośrodek diagnostyczny w Warszawie oraz szpital specjalistyczny w Katowicach. To uznana i wielokrotnie nagradzana sieć medyczna, działająca na rynku świadczeń zdrowotnych od blisko 20 lat.

- Odmienna od dotychczasowych formuła poradni okulistycznej CM Mavit działającej w Wola Park w ramach Centrum Medycznego LUX MED, przyczyni się do zwiększenia komfortu Pacjentów, którzy w razie potrzeby będą mogli skorzystać także z wysokospecjalistycznych usług okulistycznych. Naszym celem jest zapewnienie Pacjentom Grupy LUX MED kontynuacji leczenia zachowawczego optymalnym postępowaniem zabiegowym lub chirurgicznym - powiedział Maciej Mądrala, Prezes Zarządu Centrum Medycznego MAVIT.

Placówka LUX MED o powierzchni ponad 1700m2 znajduje się na IV piętrze galerii Wola Park. Do dyspozycji pacjentów jest tez parking, kąciki dla dzieci wyposażone w interaktywne zabawki i strefy relaksu.

Centrum Medyczne otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 20:00.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 200 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest 240 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób, około 7000 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »