Dom » Wnętrza

Grzejnik dekoracyjny - efektowna aranżacja wnętrz

Grzejniki mają spełniać podstawową funkcję, zapewnić użytkownikom komfort cieplny, jednak dzisiejsze możliwości poszerzają nico rolę tradycyjnego grzejnika. Grzejniki oprócz podstawowej funkcji grzewczej mogą z powodzeniem pełnić rolę ozdobną.

Na rynku utrzymuje się trend łączenia użyteczności z oryginalnym designem, co widać szczególnie na rynku grzewczym. Grzejnik wcale nie musi być nudny, ten o finezyjnych wzorach ma szansę stać się efektowną ozdobą salonu bądź sypialni.

 

Szaleństwo formy i barw

 

Ta bardzo pozytywna zmiana otwiera pole do popisu dla dekoratorów. Aranżacja grzejnika jest w tym momencie nieograniczona, przez co wiele osób urządzając własne wnętrza zrezygnowało z klasycznych drabinkowych modeli. Proste panelowe formy grzejników wpisują się w styl minimalistyczny, bogato zdobione, barwne grzejniki świetnie sprawdzą się np. w stylu retro. Rynek grzewczy proponuje również bardzo odważne rozwiązania, wręcz futurystyczne projekty grzejników o abstrakcyjnych kształtach, krzykliwych kolorach i geometrycznych formach. Designerskie modele grzejników idealnie komponują z różnymi stylami, grzejniki stały się źródłem ciepła oraz dodatkowo cieszą oko. Niektóre z finezyjnych form są tak efektowne i piękne, że mogą zastąpić obraz i rzeźbę. Współczesne projekty grzejników stały się niemal symbolicznym połączeniem funkcjonalności i formy

 

Nowoczesna aranżacja salonu

Nowoczesny grzejnik, czyli jaki? Przede wszystkim funkcjonalny i stylowy. Najczęściej wykonane z gładkich materiałów o płaskich powierzchniach są w pełni praktyczne, nie gromadzą kurzu i wyglądają stylowo. Wymiana grzejnika to prosty sposób na szybką odmianę całego wnętrza. Największa popularnością wśród klientów cieszą się wodne grzejniki płytowe, w większości przypadków montowane są na ścianach. Grzejniki dekoracyjne sprawdzą się wszędzie, nie tylko w salonie, to doskonałe rozwiązanie do zastosowania w łazience, czy w biurze. Jak podkreśla wieloletni sprzedawca, specjalista w dziedzinie grzewczej, przedstawiciel firmy Grzejniki dekoracyjne - Terma Tech: dekoracyjne modele grzejników to wybór efektywnego i stylowego wystroju, skupienie się na oryginalności, która nadaje charakteru naszym pomieszczeniom. Grzejnik dekoracyjny może być przygotowany na potrzeby konkretnego pomieszczenia, w pełni dostosowany pod względem wzornictwa, koloru, akcesoriów, wymiarów czy parametrów technicznych.

 

Personalizowany grzejnik?

 

Możliwości stylizacji grzejników są nieograniczone. Projektując własny grzejnik możemy wybrać fantazyjny nadruk, stworzyć z grzejnika dzieło sztuki, tablice do pisania, czy lustro. Personalizowane grzejniki cieszą się coraz większą popularnością dają nieograniczone możliwości dekoracyjne, cyfrowy nadruk pozwala umieścić na grzejniku wszystko - od obrazu znanego artysty po pamiątkowe zdjęcie z wakacji. Dzisiejsze grzejniki na szczęście przestały przypominać stare i ciężkie żeliwne urządzenia grzewcze. Lekka forma najczęściej nie zdradza praktycznego zastosowania. Rurki i połączenia są sprytnie zakamuflowane, wszystko to sprawia estetyczne wrażenie, przyjemne dla oka. Dzięki takiej nowoczesnej formie, grzejników nie musimy już chować za meblami i zasłonami, to element naszego mieszkania, który należy eksponować.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

karolinaadamczyk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »