Firma » Biznes

GutPR i dekoracyjne panele ścienne Dunes

GutPR i dekoracyjne panele ścienne Dunes
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnim czasie do grona Partnerów Biznesowych GutPR dołączyła firma Dunes, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości ściennych paneli dekoracyjnych 3D.

Panele Dunes to panele z gipsu, wykorzystywane jako element dekoracyjny ścian, zarówno całych powierzchni, jak i pojedynczych elementów. Działania PR produktowego dla tych nowoczesnych rozwiązań poprowadzi wyspecjalizowana w skutecznych działaniach komunikacyjnych dla branży wnętrzarskiej i budowlanej agencja GutPR. W ramach podpisanej w ostatnim czasie umowy zespół agencji GutPR przygotuje materiały prasowe oraz będzie odpowiadać ze relacje z mediami, a także dostarczy monitoring prasy i Internetu i poprowadzi internetowe biuro prasowe.
Umowa pomiędzy firmą DUNES a agencją GutPR ma charakter długoterminowy. Za nawiązanie współpracy z nowym Partnerem Biznesowym agencji oraz koordynację działań dla firmy odpowiada Rafał Wójcicki.
................................................................................................................................................................................
Firma Dunes specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości ściennych paneli dekoracyjnych 3D. Wykonane z gipsu trójwymiarowe panele dekoracyjne to nieszablonowy materiał wykończeniowy, który może być wykorzystywany do montażu całych powierzchni, jak i pojedynczych elementów.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, przemysłowym, instalacyjnym, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »