Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

GutPR z Mąką Dolnośląską

GutPR z Mąką Dolnośląską
Zobacz więcej zdjęć »
Mąki z linii „Dolnośląska” to czyste, naturalne składniki potraw, bez dodatków chemicznych, które gwarantują wyśmienitą jakość i smak pysznych, domowych dań. W ostatnim czasie właściciel marki „Dolnośląska” – firma WOSEBA - powierzyła agencji GutPR działania PR produktowego

Młyn Jaczkowice położony jest na Dolnym Śląsku, w dolinie Odry, w otoczeniu żyznych ziem Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Urodzajne gleby, łagodne zimy i ciepłe lata powodują, że to tutaj dojrzewają najlepsze odmiany pszenicy, z których tworzy się najlepsze jakościowo mąki. Dolnośląska Mąka Tortowa to sztandarowy produkt Młyna Jaczkowice i niezawodny składnik w kuchni każdej gospodyni.

Obsługą mediową Dolnośląskiej Mąki Tortowej zajmie się agencja GutPR. Kontrakt obejmuje przygotowanie materiałów prasowych, kontakt z dziennikarzami i prowadzenie monitoringu mediów. Po stronie Młyna Jaczkowice prace koordynuje Wojciech Tomalik, po stronie GutPR za realizację zlecenia odpowiedzialny jest zespół pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut. Umowa ma charakter projektowy, ale strony nie wykluczają poszerzenia współpracy o kolejne produkty Młyna Jaczkowice.

Linia mąk  „Dolnośląska” została doceniona przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi znakiem „Poznaj Dobrą Żywność”, a program „Doceń Polskie”, którym zajmują się specjaliści zawodowo związani z żywnością, wyróżnił mąki Młyna Jaczkowice mianem „Top produktu”. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 80030 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )