Firma » Reklama

GutPR z największą porównywarką usług

GutPR z największą porównywarką usług
Zobacz więcej zdjęć »
Serwis Favore.pl – największa w Polsce porównywarka usług – powierzył obsługę mediową agencji GutPR.

Na przełomie października i listopada serwis internetowy Favore.pl - platforma internetowa przeznaczona dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw - podpisała umowę na obsługę z zakresu media relations z agencją GutPR. Do zadań agencji należy poinformowanie mediów o nowej funkcjonalności serwisu oraz o prowadzonych przez Favore.pl działaniach konkursowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Wybraliśmy GutPR ze względu na spore doświadczenie w obsłudze portali internetowych oraz wysoką efektywność działań, popartą referencjami od klientów z różnych branż" - mówi Klara Dyczkowska, Prezes Zarządu Favore.pl
Za pozyskanie i obsługę serwisu Favore.pl odpowiedzialna jest Hanna Gehrke-Gut. Umowa ma charkater projektowy. Serwis Favore.pl nie korzystał wcześniej z usług agencji PR.

Favore.pl jest platformą internetową, przeznaczoną dla polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Prezentuje innowacyjne podejście do handlu usługami w Internecie. Jest miejscem prowadzenia biznesu przez tysiące przedsiębiorców, stwarzającym szansę na efektywne dotarcie do milionów potencjalnych klientów. Favore.pl skupia fachowców ze wszystkich dziedzin. W ofercie portalu dostępna jest coraz większa liczba usług przedsiębiorców z terenu całej Polski. Wypełniając lukę na rynku handlu usługami w Internecie, Favore.pl zapoczątkował istnienie nowej, unikalnej kategorii serwisów pro-biznesowych.

GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »