Technologie » Internet

GutPR z serwisem kulinarnym

GutPR z serwisem kulinarnym
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja GutPR nawiązała współpracę z jednym z najpopularniejszych w Polsce serwisów kulinarnych – Gotujmy.pl

Agencja Kreatywna E2, współtwórca funkcjonującego od 2008 roku społecznościowego portalu kulinarnego Gotujmy.pl, powierzyła agencji GutPR działania media relations dla serwisu.

- Prowadzone w przededniu podpisania umowy ze strategicznym inwestorem działania z zakresu PR mają na celu zwiększenie rozpoznawalności marki Gotujmy.pl oraz pośrednio pozyskanie nowych użytkowników portalu. - mówią twórcy serwisu.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Istniejący od kwietnia 2008 roku społecznościowy portal Gotujmy.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów kulinarnych w Polsce. Wg danych Google Analytics Serwis odwiedza 650.000 unikalnych użytkowników miesięcznie, generując przy tym niemal 3.000.000 odsłon (dane za miesiąc luty 2009). Na Gotujmy.pl wszyscy zainteresowani kuchennymi przygodami mają unikalną okazję spotkać ludzi, którzy podzielają ich pasję do poznawania nowych smaków, rozwiązywania kulinarnych zagadek oraz dzielenia się osobistymi dokonaniami. Użytkownicy portalu mają dostęp do kilkutysięcznej, stale powiększanej bazy przepisów, informacji o nowościach rynkowych, lokalach oraz działu z poradami. GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie z zakresu komunikacji produktowej i korporacyjnej, wyspecjalizowanych w media relations i działaniach w Internecie.W chwili obecnej do grona klientów Agencji należą m. in. firmy spożywcze, budowlane, informatyczne oraz kosmetyczne/SPA.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »