Dom » Wnętrza

Gwiazdkowy prezent, który pobudza kreatywność

Gwiazdkowy prezent, który pobudza kreatywność
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesna i wygodna maszyna do szycia, japońskiej marki JUKI, to doskonały pomysł na świąteczny prezent – zwłaszcza dla tych, którzy dopiero odkrywają swój krawiecki talent. Najnowszy, prosty w obsłudze model JUKI HZL-HD40 sprawi, że domowe szycie stanie się kreatywną zabawą i nową pasją.

Funkcjonalna domowa maszyna JUKI HZL-HD40 pozwoli łatwo i szybko wykonać niezbędne poprawki lub samodzielnie zaprojektować i stworzyć oryginalne ubrania, elementy dekoracji wnętrz, torebki czy zabawki. Urządzenie wyposażono w intuicyjny panel, funkcje automatycznego nawlekania igły i nawijania szpuli - ułatwiające i przyspieszające rozpoczęcie pracy. Dzięki regulacji docisku stopki maszyna sprawdza się w szyciu zarówno delikatnych jedwabi, jak i mięsistych tkanin, typu jeans czy skóra. Możliwość szycia podwójną igłą i wyłączane ząbki przesuwające materiał, ułatwią pracę przy pikowaniu lub naszywaniu aplikacji. Aby maksymalnie usprawnić szycie, maszynę zaopatrzono w przycisk pozycjonowania igły, a na płytce ściegowej umieszczono praktyczne linie z podziałką, które pomagają zachować odległość ściegu od krawędzi materiału i zapewniając precyzyjne wykonanie. Model umożliwia szycie bez konieczności używania regulatora prędkości, co dotychczas było opcją występującą jedynie w zaawansowanych maszynach dla profesjonalistów.

 

Urządzenie wyposażono w 40 oryginalnych ściegów, opcję automatycznego obszywania dziurek (na trzy sposoby), a także dwa nowe typy ściegu wstecznego: rygiel klasyczny i punktowy – świetny w ściegach dekoracyjnych. Wolne ramię maszyny pozwala na szybkie przeszycie zamkniętych obwodów, jak nogawki czy rękawy. Dzięki stabilnej i trwałej konstrukcji stebnówka JUKI HZL-HD40 jest cicha i solidna. Jej niewielkie rozmiary i nowoczesny design sprawiają, że znajdzie miejsce w każdym wnętrzu. Niezawodna japońska maszyna do szycia to prezent, który będzie towarzyszył obdarowanemu mu przez wiele lat, przywołując miłe wspomnienia.

W serii dostępne są także zaawansowane modele z większą ilością ściegów: JUKI HZL-HD197 i JUKI HZL-HD80.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »