Dom » Budownictwo

Harmonia Oliwska - nowoczesne osiedle

Harmonia Oliwska - nowoczesne osiedle
Zobacz więcej zdjęć »
Trwa budowa prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Inwestorem projektu jest INPRO.

U zbiegu ulicy Opackiej i alei Grunwaldzkiej w Gdańsku Oliwie w głębi działki powstaje osiedle mieszkaniowe Harmonia Oliwska.

Inwestycja będzie składała się z czterech kwartałów. Całe osiedle przewiduje wybudowanie łącznie 550 mieszkań. Projekt części mieszkaniowej powstał w pracowni Proconcept. Planowany termin zakończenia budowy pierwszego etapu osiedla to październik 2017 r. Drugi etap inwestycji zostanie oddany w październiku 2018 r.

Wszystkie mieszkania w ramach osiedla Harmonia Oliwska zostaną uzupełnione o słoneczne balkony i tarasy, a właściciele mieszkań na parterze będą mogli cieszyć się własnymi ogródkami. Pod budynkami zaplanowano hale garażową i piwnice.
Cechą wyróżniającą inwestycje na tle innych projektów będzie nowoczesna elewacja, częściowo wykończona szlachetnymi materiałami oraz wysoki standard części wspólnych. Wokół budynków powstanie zieleń parkowa z małą architekturą. We wszystkich etapach zaprojektowano także własne place zabaw.

Ceny mieszkań powstających w ramach osiedla rozpoczynają się od 7506 zł za mkw. brutto. W aktualnej ofercie znajduje się 128 mieszkań.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Inpro S.A.
http://inpro.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »