Kultura, sztuka » Muzyka

Historia Led Zeppelin na DVD

Historia Led Zeppelin na DVD
Zobacz więcej zdjęć »
Zespołowi Led Zeppelin poświęcony jest godzinny film dokumentalny „Led Zeppelin: tworzenie supergrupy”, który jest już dostępny na płytach DVD.

Tworzona  przez Jimmy’ego Page’a, Roberta Planta, Johna Paula Jonesa i Johna Bonhama grupa Led Zeppelin już dawno zapewniła sobie poczesne miejsce w historii muzyki.

Temu słynnemu i wspaniałemu zespołowi poświęcony jest godzinny film dokumentalny „Led Zeppelin: tworzenie supergrupy”, który jest już dostępny na płytach DVD.

Dokument zawiera kompletna i nieocenzurowaną biografię Led Zeppelin, ponad 40 minut wnikliwych wywiadów, a także ekskluzywne i niepublikowane wcześniej materiały filmowe - wylicza autor Salonu Kulturalnego.

Ponadto znajdziemy tu dodatek specjalny DVD zawierający interaktywny quiz wiedzy o zespole (w języku angielskim) i dyskografię zespołu.

Led Zeppelin był grupą działającą w latach 1968-1980. Wydał dziewięć studyjnych płyt, które na całym świecie rozeszły się w nakładzie ponad 300 milionów egzemplarzy. Do najsłynniejszych utworów Zeppelinów należą m.in. „Stairway to Heaven”, „Kashmir”, „Whole Lotta Love”, „Heartbreaker” i „Immigrant Song”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »