Rozrywka i wypoczynek » Sport

Holandia górą! Brazylia pokonana

Zobacz więcej zdjęć »
Dzisiejszy mecz rozpoczął się jak zawsze i na pewno większość kibiców obstawiało za pięciokrotnym mistrzem świata. Ale jak mówi powiedzenie, że "piłka nożna jest nieprzewidywalna" tak się stało. Brazylijscy kibice z płaczem pożegnali mundial.

16:30 czasu polskiego - mecz o wszystko: Holandia - Brazylia. Holandia od 10 minuty przegrywa 1:0, po strzale Robinho, choć już wcześniej Brazylia strzela bramkę, której nie uznaje siędzia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Brazylia przyciska mocno swoich przeciwników, choć nie oddaje za wiele strzałów na bramkę Holendrów. Do przerwy widowisko dosyć haotyczne, trochę zamieszania i do przerwy utrzymuje się wynik 1:0 dla Brazylii.

Druga połowa należy jednak do Holendrów - tak jakby dostali zastrzyk adrenaliny w szatni. W 53 minucie bramka samobójcza: Felipe Melo. 1:1! Bardzo dobre dośrodkowanie Sneijdera w pole karne. Jeszcze piłka otarła o głowę Felipe Melo i przeszła obok Julio Cesara. Bramka została zaliczona pomocnikowi Juventusu. I wszystko zaczyna się od nowa.

Mecz nadal trwa - wynik wyzerowany dla obu drużyn - złość i furię widac po grze Brazylii. Dochodzi do starć zawodników, gra jest agresywna.

68 minuta. GOLLLLL. Bramka dla Holendrów.

Wesley Sneijder, asysta: Dirk Kuyt. 2:1 dla Holendrów!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Robbena, piłkę głową przedłuża Kuyt, a strzela również głową Wesley Sneijder!

Czerwoną kartkę zobaczył jeszcze w 73 minucie Felipe Melo.

Koniec meczu.  Holandia pierwszym półfinalistą Mundialu!

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.