Dom » Wnętrza

Homebook.pl debiutuje na rynku wydawniczym

Homebook.pl debiutuje na rynku wydawniczym
Zobacz więcej zdjęć »
Portal Homebook.pl, skupiający entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz debiutuje na rynku wydawniczym albumem „Homebook Design 2014”. „Homebook Design 2014” stanowi zbiór ponad 200 unikalnych aranżacji zaprojektowanych przez architektów współpracujących z Homebook.pl.

Homebook.pl to nowatorska platforma internetowa, która podpowiada jak mieszkać wygodnie i stylowo. Obszerna baza realizacji, informacje o markowych produktach, porady i kontakt do specjalistów z branży od wielu miesięcy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Internautów. Twórcy serwisu, wychodząc poza rzeczywistość wirtualną, debiutują właśnie również na rynku wydawniczym. Na rynku już niebawem ukaże się Homebook Design 2014”, czyli unikalny przewodnik po wnętrzach urządzonych z pomysłem i na każdą kieszeń.

Kompendium stylu

„Homebook Design 2014” to prawdziwe źródło inspiracji dla osób planujących odświeżenie lub całkowitą metamorfozę domu czy mieszkania. To także przegląd aktualnych trendów i tendencji architektonicznych. Warto podkreślić, że album stworzono we współpracy z 24 polskimi pracowniami architektonicznymi, których prace znaleźć można również w bazie projektów na Homebook.pl. W bogato ilustrowanym albumie zamieszczono ponad 200 fotografii oryginalnych wnętrz. Wśród prezentowanych aranżacji są m.in przykłady stylu minimalistycznego, industrialnego czy glamour. Dzięki temu „Homebook Design 2014” stanowi kompleksowy przegląd modnych i efektownych projektów.

Premiera książki zaplanowana została na połowę maja br. „Homebook Design 2014” będzie można kupić za pośrednictwem portalu Homebook.pl. I choć jest to pierwszy album wydany przez ten znany serwis, doświadczenie autorów oraz nowatorska forma przekazu wskazują na to, że „Homebook Design 2014” ma szansę stać się prawdziwym bestsellerem. 

Homebook Design 2014

Cena: 79 zł

 
www.homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa od maja 2013 roku skupiającą entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w odświeżeniu lub całkowitej metamorfozie domu, mieszkania lub ogrodu. Użytkownicy znajdą tu informacje o markowych produktach, tysiące inspirujących zdjęć oraz porady i kontakt do specjalistów z branży.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GUTPR
http://www.gutpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »