Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

HRS.pl najlepszą stroną internetową o podróżach 2011 roku!

HRS.pl – wiodący portal rezerwacji hotelowych - otrzymał Webstara Internautów w kategorii „Strona Roku 2011 - Podróże i Turystyka”.

Webstarfestival jest konkursem promującym najlepsze polskie strony www oraz reklamy internetowe. Nagrodami są Webstary dla najlepszych stron internetowych przyznawane przez Akademię Internetu, Webstary Internautów oraz nagroda specjalna - statuetka dla Człowieka Roku Polskiego Internetu.

 

Wyniki głosowań członków Akademii oraz internautów zostały ogłoszone na gali, która odbyła się 8 grudnia w Warszawie w klubie Urban Garden. Uczestniczyli w niej główni przedstawiciele polskiej branży internetowej. Nagrodę w imieniu portalu HRS.pl odebrał Artur Lisowski – Dyrektor Marketingu HRS Polska. „Webstar Internautów jest dla nas szczególnie cenną nagrodą, ponieważ przyznają go sami użytkownicy, wyrażając tym samym zadowolenie z poziomu świadczonych przez nas usług” – podkreślił Artur Lisowski.

 

 

Portal hotelowy HRS

HRS jest operatorem ogólnoświatowego systemu rezerwacji hotelowych dla turystów indywidualnych i osób podróżujących służbowo, opartego na bazie danych obejmującej ponad 250 000 hoteli wszystkich kategorii w 180 krajach - średnio portal przyciąga 6 mln użytkowników miesięcznie. Dzięki dziesiątkom tysięcy hoteli oraz setkom sieci hotelowych znajdującym się w ofercie, system HRS zapewnia największy wybór hoteli na świecie. Bezpłatny system rezerwacyjny umożliwia dokonanie rezerwacji przez Internet po niskiej cenie, z gwarancją najlepszej ceny. HRS Exclusive Prices gwarantuje także ceny co najmniej 10 procent niższe niż w konkurencyjnych systemach. Wybór hotelu ułatwiają szczegółowe opisy hoteli, materiały filmowe i ok. 3 mln ocen hoteli zamieszczanych przez gości hotelowych. Portal HRS obsługuje miliony klientów indywidualnych. Ponad 25 000 firm regularnie dokonuje za pośrednictwem HRS rezerwacji miejsc hotelowych na potrzeby podróży służbowych, konferencji i wyjazdów grupowych i korzysta ze specjalnych stawek korporacyjnych HRS, umożliwiających obniżki cen nawet do 30 procent. Firma jest także liderem innowacyjnych rozwiązań i wysoko stawia poprzeczkę dla branży w dziedzinie rezerwacji dokonywanych za pośrednictwem urządzeń przenośnych. HRS opracowuje aplikacje na wszystkie standardowe smartfony i tablety, dając klientom możliwość zarezerwowania pokoju w wybranym hotelu nawet w czasie podróży. Spółka HRS została założona w 1972 r., jej siedziba mieści się w Kolonii, a oddziały HRS znajdują się w Szanghaju, Londynie, Paryżu, Warszawie, Rzymie, Stambule i Moskwie. Jest też wyłącznym właścicielem portalu poświęconego Alpom, z siedzibą w Innsbrucku:  www.tiscover.com oraz udziałowcem większościowym spółki hotel.de AG z siedzibą w Norymberdze.

 

 

 

Więcej informacji na stronie: www.HRS.com

HRS na Facebooku: www.facebook.com/HRS.Polska  

 

Kontakt dla mediów:

 

Agata Górnicka , Anna Haliżak, 

agata.gornicka@triplepr.pl anna.halizak@triplepr.pl 

ul. Leszno 8 lok. 28

01 – 192 Warszawa

22 216 54 16 , 22 216 54 20

kom. 607 676 575

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nina.biadun@triplepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »