Technologie » Internet

Huawei: IP Club wraca do Polski

Warszawa, 8 maja 2019 r.

Huawei Enterprise Polska zaplanował na 16 maja br. w Warszawie kolejne spotkanie z cyklu IP Club. Celem wydarzenia jest budowanie otwartej, kooperacyjnej i współdzielonej platformy dla liderów opinii z branży IP.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wyjątkowość IP Club organizowanego przez Huawei Enterprise wynika z faktu, że podczas każdego spotkania omawiane są najnowsze technologie, aktualne trendy i ich wpływ na świat biznesu – mówi Bartłomiej Anszperger, Network Solutions Sales Director w Huawei Enterprise Polska. – Ponadto, celem przedsięwzięcia Huawei jest tworzenie platformy dla wiodących ekspertów i menedżerów IT do wymiany opinii, poszerzenia kręgów biznesowych oraz omówienia bieżących tematów dla branży ICT dodaje Bartłomiej Anszperger.

 

W ramach najbliższego IP Club eksperci z Huawei zapoznają uczestników wydarzenia z nowościami produktowymi dla sieci Wi-Fi oraz WAN, oferującymi najwyższą jakość usług, a także centrum danych w chmurze, które stanowi rozwiązanie nowej generacji. Zostaną również omówione rynkowe case studies dotyczące ostatnich wdrożeń Huawei – m.in. u klienta będącego liderem polskiego rynku chemicznego, a także w jednej z dużych sieci sklepów spożywczych. Nie zabraknie także okazji do wymiany poglądów oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

IP Club w Warszawie odbędzie się 16 maja br. w hotelu Westin przy ulicy Jana Pawła II 21. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/2DuNqU4.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »