Dom » Wnętrza

Idealny prezent dla miłośnika wnętrz

Idealny prezent dla miłośnika wnętrz
Zobacz więcej zdjęć »
Wybór idealnego upominku, który sprawi, że na twarzach bliskich pojawi się uśmiech, a ich serce zadrży z radości, jest ogromnym wyzwaniem. Dzięki takim momentom choć na chwilkę możemy poczuć się niczym elfy pomocne Mikołajowi.

Album „Homebook Design 2016” to źródło wielu pomysłów oraz konstruktywnej wiedzy projektantów wnętrz opartej na stylowych przykładach. Książka powstała z miłości do pięknych pomieszczeń, co widać po zaprezentowanych projektach. Ciekawe opisy oraz niezwykłe ilustracje zachwycą każdego wielbiciela architektonicznych przestrzeni i sprawią, że na pewno ucieszy się z otrzymanego prezentu.

 

Zachwycająca zawartość

 

„Homebook Design 2016” to kompendium wiedzy, które z pewnością zaskoczy i poszerzy horyzonty każdego zainteresowanego tematem aranżacji wnętrz. Album jest zbiorem obowiązujących trendów, które zawierają interesujące przykłady projektów z całej Polski. Wśród nich możemy znaleźć m.in. industrialne mieszkanie w kamienicy, willę w stylu skandynawskim czy eklektyczny apartament. Wyjątkowe wnętrza z przyjemnością obejrzy każdy miłośnik, a przeglądanie sprezentowanego albumu przyniesie mu wiele przyjemności.

 

Piękna oprawa

 

Książka ta nie tylko wyróżnia się bogatą zawartością, ale jest także gustownie wydana. Matowe strony zamknięte zostały w twardej, eleganckiej oprawie. Dzięki dwóm zakładkom czytelnik może zaznaczyć najciekawsze fragmenty, by dzielić się nimi ze znajomymi lub oznaczyć miejsce, w którym skończył czytać album. Wysokiej jakości zdjęcia pokazują staranność, z jaką wykonane były aranżacje oraz ogrom wysiłku włożonego w przygotowanie wysokiej jakości przewodnika po polskich wnętrzach.

 

„Homebook design 2016” to prezent, który zachwyci od pierwszego wejrzenia obdarowywaną osobę, a wnętrzem porwie ją w długi aranżacyjny taniec, którego przerwanie zajmie wiele trudu. Miłośnik pięknych przestrzeni z pewnością doceni album za jego niepowtarzalność i pokazany na zdjęciach urok, a my zyskamy wiele sympatii za spełnienie prezentowych marzeń. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »